איך לתעד את הטיול המשפחתי בחו"ל

תיעוד הטיול המשפחתי באלבום דיגיטלי

אותם הרגעים המשפחתיים, הסיפורים, החוויות, החיוכים והמבטים שאומרים הרבה בלי מילים, הם אלה שחשוב לנצור ולתעד. זיכרונות קסומים ממקומות חדשים בעולם, כאלה שיוצא לכם פעם בחיים להיות בהם ולחוות אותם יישמרו אצלכם לעד בתמונות ובסיפורים. לצד הטיולים המשפחתיים בארץ בשבתות ובחגים, יציאה בהרכב מלא היא גם לטיולים לחו"ל ליעדים מרתקים ומיוחדים, המאפשרים זמן איכות עם הילדים וניתוק מהשגרה היומית הלוחצת. אפשרויות התיעוד של טיולים ומסעות מהסוג הינן מגוונות וכוללות יצירת אלבום דיגיטאלי מקצועי ועשיר, תמונות קולאז' המרכזות תמונות נבחרות ומייצגות ממקומות שונים בעולם או ספר אישי פרי יצירתכם, בו מתועד יומן מסע באופן מפורט שמערר געגועים וחשק לעוד. להלן האפשרויות לזיכרונות מתוקים עם השקעה משתלמת לאחר שתראו את התוצר הסופי:

 אלבום דיגיטלי לחופשה המשפחתית

אצל חלק מהמשפחות יציאה לטיול לחו"ל היא לא דבר בשגרה. כשזה אכן יוצא לפועל, בין אם מדובר בטיול עצמאי באירופה או אם הצטרפתם לקבוצת מטיילים במסגרת טיול מאורגן לתאילנד , הודו או כל יעד המציע נופים ומקומות מהמפורסמים בעולם, ההתרגשות בשיאה. לאחר החזרה מהטיול המהנה וצרוף חוויות, זה הזמן לרכז את כל החומרים שנאספו, כולל הצילומים וכרטיסי הכניסה של המקומות המופלאים שביקרתם בהם ולאגד את הכל באלבום מושקע וצבעוני. אלבום דיגיטלי כולל תוספת אלמנטים עיצוביים, בו תוכלו לדפדף בכל זמן שתרצו ולהיזכר באותם המקומות, הסיפורים והרגשות. בסיוע ייעוץ מקצועי תוכלו להחליט לגבי החומרים הרלוונטיים שכדאי להכניס לאלבום. כמו כן, התמונות שתבחרו להציג תעבורנה שיפוץ כולל תיקוני צבע, גוון והשארת החלקים הרלוונטיים ביותר. לצד התמונות הנבחרות ישולבו טקסטים בסגנון שאתם מתחברים אליו, שיספרו את סיפור המסע במשפטים מייצגים לכל עמוד. קחו בחשבון שעיצוב האלבום יהיה נתון באופן בלעדי לשיקולכם, כולל צורתו החיצונית, גודלו וסוג הכריכה (מעוצבת, מודפסת, מבד או דמוי עור). לאחר שהתוצר הסופי יהיה מוכן, תוכלו לשבת בנחת מול פרי השקעתכם ולחזור אחורה בזמן לאותם המקומות הנוסטלגיים שאמנם רחוקים אך נראים קרובים מתמיד.

 תמונת קולאז' על קנבס

תמונת קולאז' מיוחדת המודפסת על בד קנבס היא מתנה יצירתית, אישית, שימושית ומושקעת עבור כל אדם קרוב. אחד הרעיונות לקונספט לתמונה שכזו היא להרכיב את התמונה מתמונות שצילמתם בטיול משפחתי בחו"ל, אותו טיול בו נהניתם מרגעים מיוחדים ומאושרים ביחד. לצד התמונות בקולאז' תוכלו לשלב טקסט או הקדשה אישית, כאשר לגבי גודל התמונה, בידיכם ההחלטה בהתאם לרצון ולתקציב. מכיוון שתמונת קולאז' כוללת כמות מוגבלת יחסית של תמונות, תוכלו לקבל ייעוץ לגבי התמונות המתאימות ביותר, כאשר כל תמונה הינה מובחנת מהאחרת ומייצגת שלב או לוקיישן אחר בטיול ויחד הן משלימות את התמונה השלמה.

ספר מסע אישי

כל טיול משפחתי הוא מסע בפני עצמו, עבורכם ועבור הילדים שלוקחים בו חלק. אפשרות נוספת לצד הכנת אלבום דיגיטלי היא הוצאת ספר מסע אישי, הנכתב על סמך חוויה אישית שלכם ומתעד רגעים נבחרים בטיול. ניתן לשלב בספר מהסוג חומרים כתובים שאספתם במהלך הטיול, כמו למשל רשמים שהשקעתם בערב בכתיבתם ותמונות ומסמכים שריכזתם ממקומות שונים בהם ביקרתם, כמו רכבות ואתרים בהם ביקרתם. בספר תוכלו לרכז את כל הסיפורים המעניינים, החוויות והזיכרונות שהותירו את חותמם. הערך המוסף של הספר הוא בהיותו תוצר ייחודי אישי ואנושי שלכם שנשאר כמזכרת הרבה לאחר שהטיול הסתיים. בעזרת הצוות המקצועי תוכלו ליהנות מייעוץ מקצועי בכל הקשור לעיצוב התמונות, לעריכה הלשונית של המלל וליווי אישי בהתאם לבחירתכם ולבסוף הפקתו בבית דפוס שיעניק לספר גימור מושלם

 

Comments are closed.