אלבום דיגיטלי + מצגת: שניים במחיר של אחד (וקצת…)

אלבום דיגיטלי + מצגת תמונות במחיר של אחד וקצתאהבתם ?? שתפו !! –
בבואכם לארגן אירוע משפחתי, בין אם זו בר מצווה, חתונת כסף או זהב,
יום הולדת עגול או מסיבת פרישה לפנסיה, סביר להניח שהשלב הראשון יהיה לקחת עט ודף, ולצלול לתוך האינטרנט בחיפוש אחר רעיונות מרגשים, מקוריים, משמחים, אבל גם … מתאימים לתקציבכם.

רעיונות בשפע:

עם כניסתכם לאינטרנט לחיפוש רעיונות למסיבה, בוודאי תבינו מיד את השפע העומד לרשותכם, לכל סוג של טעם אישי ולכל תקציב. המבחר גדול ומבלבל, והעלויות מתחילות להיערם… צריך לבחור מקום מתאים, תוכן בידורי כלשהוא (אולי מצגת?), מתנה מרגשת לחוגג/ים (אולי אלבום דיגיטלי?), אולי כדאי לעצב ולהדפיס הזמנות דקורטיביות?, אוכל טוב בוודאי שחייב להיות… והרשימה מתארכת.

 אפשר גם לעשות לבד (ולמה לא מומלץ):

לנוכח העלויות הנערמות, חלקנו עשוי להתפתות להכין חלק מתכנים ותוכניות למסיבה בעצמנו. אולי נטיל על כל אחד לבשל משהו? אולי הבן (אשף מחשבים) יכין מצגת? אולי בת הדוד תכין אלבום דיגיטלי מעוצב?
הרעיון להכין לבד אלבום דיגיטלי או מצגת תמונות הינו די מפתה, במיוחד לאור העובדה שכיום ישנה נגישות מלאה לכלים חינמיים שניתן להוריד אותם מהאינטרנט, ואשר "עושים את העבודה”, וכך ניתן לוותר על הטיפול של המיקצוענים ולחסוך בעלויות. ולמה לא בעצם???
הלא כל מה שצריך הוא קצת זמן פנוי, קורטוב של יצירתיות, ולא מעט יוזמה…
אז זהו, שלא בדיוק…
ישנן כמה סיבות טובות להשאיר את המלאכה בידי בעלי המקצוע, במיוחד במצבים בהם מיגבלות התקציב אינן חמורות מידי…
אחרי הכל… חתונת זהב או יום הולדת 80 קורים רק פעם בחיים, ואם כבר החלטתם לתקצב חגיגה, אז מומלץ לעשות זאת נכון.

היתרונות בהפקות מקצועיות של אלבום דיגיטלי ומצגת תמונות

התוכנות החינמיות המופצות באינטרנט לקהל הרחב אינן תוכנות מקצועיות, ולפיכך הן מוגבלות בהכרח באפשרויות הטיפול בתמונות והעיצוב. אנשי המקצוע יעשו שימוש בתוכנות מקצועיות ויוכלו להפיק הרבה יותר מכם, מחומר הגלם שקיבלו. אחת התוכנות המקצועיות שבהן נעשה שימוש הינה הפוטושופ, שאפשרויות העיצוב והטיפול בתמונות שלה, הינן גדולות לאין שיעור מתוכנות חינמיות להפקת אלבומים דיגיטלים.
המקצוענים בתחום צברו ניסיון רב וידע המאפשר להם להפיק את המקסימום מחומרי הגלם שסיפקתם. הם עשו זאת כבר מאות פעמים בעבר, ויכולים להיות להם רעיונות יפים שלא עלו על דעתכם. חלק מהניסיון הנדרש בתחום, למשל, הינו תיקון ורסטורציה של תמונות ישנות. התמחות בתחום זה, שהינה הכרחית במקצוע, יכולה להעניק לתמונות הישנות שלכם אורך חיים של עוד כמה עשרות שנים.
הכנת אלבום דיגיטלי או מצגת, העשויה לקחת לכם שעות וימי עבודה רבים (שממש לא תיכננתם שכך זה יקרה), בשל חוסר ניסיונכם בתחום. למקצוען מיומן זה יקח שעות ספורות בלבד…
אחרון חביב ולא פחות חשוב- תוכלו לקבל את 2 המוצרים (גם אלבום דיגיטלי וגם מצגת תמונות), במחיר של מוצר אחד (+ קצת). איך זה? אנשי המקצוע בתחום יעדיפו לעשות שימוש בפוטושופ לצורך העיצוב של האלבום הדיגיטלי. משעוצבו עמודי האלבום ועברו את אישורכם, ניתן להעביר את הקבצים הן להדפסה דיגיטלית והן למצגת DVD . תוספת של מעברים יפים בין השקפים ומוזיקה הולמת- והרי לכם מצגת מרגשת המבוססת על אותם עמודי אלבום דיגיטלי !

ועל חיסכון בעלויות ההפקה, בלי להתפשר על האיכות, כבר דיברנו ???

רוצים להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכון על מבצעים, הנחות, מוצרים חדשים, וטיפים מועילים

צרו קשר

Comments are closed.