אלבום דיגיטלי מתנה לכלה

                                                                 אהבתם?? שתפו!!-

אלבום דיגיטלי "סיפור אהבה" מתנה לכלה לחתונהבחירת מתנה לכלה לקראת נישואיה אינה פשוטה בהכרח או מובנת מאיליה, במיוחד כשתרצו לבחור מתנה ייחודית ומיוחדת. רעיון למתנה שכזו, הכרוכה במחשבה ובהשקעה לא מבוטלת אך ריאלית, הינה הכנת אלבום סיפור אהבה לכלה לעתיד, מעוצב, מצחיק ומרגש, המתעד רגעים אילו עם בן זוגה. אלבום מהסוג יהיה מעוצב ויכלול תמונות של הזוג מתקופות שונות במהלך הקשר הזוגי ואולי גם לפני. ליד כל תמונה ניתן לכתוב הערה (ועדיף מצחיקה או כזו הנותנת ערך מוסף).

 אלבום דיגיטלי מעוצב כמתנה מיוחדת – למה כדאי?

היופי באלבום "סיפור אהבה" דיגיטלי בעיצוב אישי, שמביאים לכלה ולבן זוגה הוא בהיותו אותנטי וכזה שמציג את חיי הזוג באופן לא רשמי וטבעי. זהו אלבום דיגיטלי מעוצב שנוצר הרבה לפני אלבום החתונה, המחייב איפור כלות כדי ליצור הופעה מרשימה במיוחד בתמונות, תפאורה מיוחדת ותנוחות מבוימות. האלבום הדיגיטלי המעוצב מאפשר לכם להקדיש זמן ותשומת לב מיוחדת ולספר לבני הזוג בדרכם על חייהם כפי שנראים ממבט מהצד. בנוסף, אלבום כזה הינו מוערך, מרגש, חווייתי ומשמח.

 התחלת אלבום דיגיטלי

תוכלו להתחיל אלבום תמונות דיגיטלי באמצעות אירגון התמונות על פי נושאים ותקופות. להנחיות יותר מפורטות היכנסו למאמר- אלבום דיגיטלי איך מתחילים ועקבו אחר ההנחיות. לצורך השגת התמונות תוכלו להיעזר בחתן לעתיד, שיצלם תמונות חדשות מתאימות או יעביר לכם תמונות קיימות מתאימות. במידה ולא מדובר במתנה שהיא הפתעה, אפשר לרתום את הכלה והחתן למשימה ולהטיל עליהם את האחריות המלאה לצילום התמונות לפי בחירתם. באופן כללי, שימוש באלבומים דיגיטליים מעוצבים מהסוג המקובל בתוכנות החינמיות באינטרנט אינו דורש מיומנויות מיוחדות אלא מעקב פשוט אחר ההוראות המצורפות ויישומם. במידה ותהיו מעונינים במתנה מושקעת ומרשימה במיוחד, תוכלו להיעזר באנשי מקצוע מתחום עיצוב האלבומים הדיגיטלים.

 בחירת התמונות

מומלץ לבחור תמונות מגוונות, מתקופות שונות ובלוקיישנים נפרדים. הכל הולך: החל מתמונות מחופשות משותפות בחו"ל, טיולים בארץ, צילומי הדירה המשותפת, הליכה משותפת למכון קעקועים כדי לעשות קעקוע משותף המתעד את אהבתם וכיוצא בזה. הכל הולך וכשר, כאשר בכל מקרה, צריך להתאים את התמונות לאופי הזוג. כמובן שמומלץ לבחור את התמונות המובחרות, המציגות את בני הזוג במיטבם ואינן אינטימיות או אישיות יתר על המידה.

 הכנת האלבום

לאחר שרוכזו כל התמונות האופציונאליות ונעשה הסינון והשארת התמונות המתאימות ביותר, כאלו שיחד יצליחו לספר את הסיפור בצורה הטובה ביותר, מעצבים רקע לתמונות ובוחרים צבעים, שזהו שלב חיוני להשלמת התהליך כולו ואינו מותאם לכישרוניים בלבד. לאחר שמשבצים את התמונות לפי הגדלים, מגדירים את הרקע שלהם ואת האופן בו יוצגו באלבום. לאחר מכן, מוסיפים מתחת לכל תמונה הערות חמודות ומצחיקות ולבסוף מקבלים את התוצר המוגמר כרוך ועטוף בצורת מתנה מושקעת ומקורית במיוחד, שמהווה מזכרת לאורך זמן ולא מתנה זמנית.

צרו קשר

Comments are closed.