כל הדוגמאות לאלבומים דיגיטלים ומצגות בקליק אחד

—————————————————–

כל הדוגמאות וכל הרעיונות לאלבומים דיגיטלים ומצגות לאירועיםדוגמאות לעיצוב אלבומים דיגיטלים ומצגות מבית "תמונות- סיפור אהבה"

מחפשים רעיון למתנה מקורית ומרגשת המהווה מזכרת לכל החיים? רוצים לשתף מישהו קרוב באהבתכם והערכתכם כלפיו?
בין אם מדובר ביום נישואין, בר מצווה / בת מצווה, יום הולדת עגול ומיוחד, חתונה, פרידה מעובד / חבר או פרישה לפנסיה,
ב"תמונות – סיפור אהבה" תוכלו למצוא מתנה מרגשת המתאימה לכל אדם ולכל אירוע. יחודן של המתנות שלנו הוא שהן מבוססות על עיצוב תמונות !!

דוגמאות לאלבומים בקליק אחד

כדי להקל עליכם את ההתרשמות מהאלבומים הדיגיטליים שלנוריכזנו עבורכם מגוון דוגמאות נבחרות, על פי סוג הארוע. הדוגמאות מתחלפות מידי זמן. האלבום הדיגיטלי האינטראקטיבי המופיע כאן מספק לפחות דוגמא אחת מכל סוג ארוע: אלבום דיגיטלי ליום הולדת/ ליום נישואין/חתונת כסף/זהב, לבר או בת מצווה, למסיבת פרישה, להנצחה, למסיבת חתונה , ועוד. הקישו על התמונה  למטה והיכנסו לעולם הקסום של "תמונות סיפור אהבה" – הכל אודות עיצוב תמונות: 

 

דוגמאות נבחרות מתוך אלבומים דיגיטלים

כל הדוגמאות לכל המצגות, בקליק אחד

המסך האינטראקטיבי המופיע למטה, מחולק לדוגמאות עדכניות, על פי סוג הארוע. למשל, תוכלו למצוא כאן קליק אחד, את כל המצגות הקשורות ליום הולדת עגול. וכאן תוכלו לקבל רעיונות לעיצובי תמונות אם אתם מתכננים יום נישואין, חתונת כסף או חתונת זהבואם אתם מתכננים בר או בת מצווה, יש לנו דוגמאות נהדרות עבורכם. למסיבת פרישה/ פרידה מהבוס, מהמנכ"ל, מעמית לעבודה. מצגת "סיפור אהבה" מתאים במיוחד כמתנה לחתונה, או כמתנה לאהוב/ה, ליום השנה לחברות. ולהבדיל אלף אלפי הבדלות, יש לנו כאן גם דוגמאות עדכניות למצגות המיועדות להנצחה וזכרון  של אנשים אהובים שהלכו מאיתנו להתרשמות כללית מעיצובי התמונות שלנו במצגות, הקליקו על המסך (לשיפור חווית הצפיה מומלץ להגדיל את המצגת למסך מלא)

תוכלו לקבל פרטים נוספים / דוגמאות נוספות גם בעמודי המוצרים עצמם:

הכל אודות אלבום דיגיטלי הכל אודות מצגת מעוצבת הכל אודות אלבום ברכות / ספר אורחים הכל אודות אלבום "איחולים לבביים" הכל אודות תמונת קולאז' הכל אודות הזמנות מעוצבות לאירועים הכל אודות אלבום הנצחה או ספר זיכרון הכל אודות  עיצוב תמונות בהדפסה על קנבס בעיצובים מרהיבים, הכל אודות לוח עד בהתאמה ועיצוב אישיים

לפרטים נוספים על המוצריםהמתנות והמזכרות – צרו קשר (בתיה 054-8041040)

אם אתם עדיין מתלבטים, האם זוהי המתנה הנכונה, או האם הגעתם למקום הנכון, אתם מוזמנים לקרוא על רשימת הפרוייקטים שלנו, הנמצאים ממש עכשיו בהכנה, או להתרשם ממה שלקוחות יקרים כתבו עלינו, בעיקבות השרות שקיבלו…