הוצאת ספר הנצחה וזכרון – דוגמאות

—————————————————הכי כייף- לשתף!!>>> הכל אודות הפקת ספרים אישיים ומשפחתיים הוצאת ספר הנצחה וזיכרון יכול להוות הפקה רגשית משמעותית בעלת ערך מוסף חשוב ביותר לכל משפחה. ספר הנצחה וזיכרון הנכתב על סמך היכרות קרובה ואינטימית עם הנפטר, משקף מלבד נצחון הרוח על החומר,  גם מסע אישי של הכותב, המחבר בין העבר להווה ולעתיד. כל אדם הוא עולם בפני עצמו המקפל בתוכו סיפור חיים ייחודי.  וכל סיפור על כל אדם באשר הוא מהווה מסמך אנושי ואישי מרתק, ומן הראוי להפיק אותו בתשומת לב, ברגישות, במקצועיות ובאהבה. ובשביל זה אנחנו כאן- בשבילכם.

הוצאת ספר הנצחה וזיכרון: הזכרונות שלכם- העבודה שלנו

בין אם כבר יש ברשותכם חומר כתוב, ובין אם ברצונכם להיעזר בשירותי הכתיבה שלנו, תוכלו למצוא אצלנו מענה לכל שלבי ההוצאה של ספר הזיכרון שלכם:

 • כתיבה, שיכתוב, עריכה לשונית
 • עיצוב ועריכה גרפית הכולל תיקון של תמונות מכל הסוגים
 • יעוץ מיקצועי בקבלת החלטות
 • ליווי אישי בשלבי התהליך, לפי בחירתכם
 • הפקת דפוס איכותית (בכל כמות שתרצו, על פי צרכיכם)

נשמח להעמיד לרשותכם את הניסיון, הרגישות, והאהבה שלנו למקצוע, על מנת לסייע לכם להוציא לאור את ספר ההנצחה והזיכרון שאתם רוצים.

 למה לבחור בנו להוצאת הספר?

 • כי אנו רואים בהוצאה לאור של ספרי הנצחה וזיכרון הרבה מעבר ל"עבודה".
 • כי אנו מצויידים בניסיון רב בתחום, הפקנו כבר מס' גדול של ספרי הנצחה וזיכרון , ובאמתחתנו המלצות חמות של לקוחות מרוצים.
 • כי העיצובים שלנו מיוחדים (ראו בדוגמאות שבתחתית העמוד), ויוסיפו לספרי ההנצחה והזיכרון שלכם את הפן האסתטי שיהפוך אותם לנגישים לדורות הבאים.
 • כי אנחנו מאמינים ביחס אישי , בליווי מסור ומקצועי לכל אורך הדרך המשותפת.
 • כי אנו מאמינים בשילוב הולם של תמונות, מסמכים וצילומים בתוך ספר ההנצחה והזיכרון שלכם, ובטיפול נכון בחומרים הנלווים
 • כי אנו מקפידים על מקצועיות ואיכות החל משלב הכתיבה, דרך עיצוב הספר על ידי מומחים בעלי ניסיון רב בתחומם והפקה בבתי הדפוס מהשורה הראשונה שיעניקו לספר  שלכם  גימור איכותי .

 

 דוגמאות להוצאת ספרי הנצחה וזכרון מבית "תמונות סיפור אהבה"
טיפ: לצפיה בהגדלה/בתוכן, הקישו על התמונה 

 

ספר הנצחה וזכרון לדוגמא
חדש באתר– ספר הנמצחה לזכרו של מנחם דוידזון ז"ל

 

 ספר הנצחה טקסט בשילוב תמונות  ספר הנצחה- טקסט בשילוב תמונות  ספר הנצחה - שילוב של טקסטים ותמונות
 דוגמא לספר הנצחה המשלב עיצוב תמונות וטקסטים דוגמא לספר הנצחה המשלב עיצוב תמונות וטקסטים  דוגמא לספר הנצחה המשלב עיצוב תמונות וטקסטים
ספר / אלבום הנצחה - שילוב שלתמונות וטקסטים
 דוגמא לספר הנצחה המשלב עיצוב תמונות וטקסטים

לפרטים נוספים צרו קשרהכל אודות תיקון ורסטורציה של תמונות ישנותלמידע כללי על ספרים בהוצאה אישיתהכל אודות הפקתאלבומי הנצחה וזכרון דיגיטלים רעיונות נוספים למתנות הקשורות בעיצוב תמונות: אלבום דיגיטלימצגת תמונות, לוח עדקולאז' תמונות' ,תמונות מעוצבות בהדפסה על קנבס אם אתם עדיין מתלבטים, האם זוהי המתנה הנכונה, או האם הגעתם למקום הנכון, אתם מוזמנים לקרוא על רשימת הפרוייקטים שלנו, הנמצאים ממש עכשיו בהכנה, או להתרשם ממה שלקוחות יקרים כתבו עלינו, בעיקבות השרות שקיבלו… צרו קשר (בתיה 054-8041040)