וידאוטיפ מס' 1- עיצוב אלבום דיגיטלי ומצגת- תכנון מוקדם

                                           הכי כייף- לשתף!!>>>

כאשר אתם מתכננים להפיק אלבום דיגיטלי, או מצגת תמונות לרגל ארוע מסויים, כמו יום הולדת עגול, יום נישואין (חתונת כסף או זהב), בר או בת מצווה, מסיבת פרידה/פרישה וכדומה- לפני כל דבר אחר, כיתבו ראשי פרקים.
שבו לכם, ביחד או לחוד, עם דף וכלי כתיבה, וחישבו על מושא האלבום או המצגת (למשל, אם האלבום מופק עבור אבא, ליום הולדתו ה– 60). נסו לתמצת את חייו לנושאים, לאו דווקא בסדר כרונולוגי….(לטיפ המלא- צפו בסירטון המופיע למטה)


הכנה מוקדמת:

לפני כל דבר אחר, כיתבו ראשי פרקים.

שבו לכם, ביחד או לחוד, עם דף וכלי כתיבה, וחישבו על מושא האלבום או המצגת (למשל, אם האלבום מופק עבור אבא, ליום הולדתו ה– 60).
נסו לתמצת את חייו לנושאים, לאו דווקא בסדר כרונולוגי.

ישנם נושאים שהם אוניברסלים פחות או יותר ומשותפים לרובנו (כמו חתונה, צבא, בר מצווה), וישנם נושאים שהם יחודיים לאבא (כמו עיסוק מיוחד, תחביבים, תכונות וכדומה). לאחר שהכנתם את הרשימה , סמנו לעצמכם ליד כל נושא, כמה עמודים יש לדעתכם להקדיש לו. כמות העמודים שתרשמו צריכה להיות פועל יוצא של חשיבות הנושא, וגם של כמות התמונות שלהערכתכם תמצאו ואשר עוסקים בנושא זה.

לאחר מכן, סכמו את כמות העמודים הצפויה. אם נראה לכם שאתם מעונינים באלבום עם יותר עמודיםתוכלו להחליט כבר עכשיו באילו נושאים לעבות את כמות התמונות, ולהיפך. תיכנון מוקדם של היקף האלבום מבחינת נושאים וכמות התמונות יחסוך מכם עבודה מיותרת בהמשך.

 בהצלחה!!

 

בדוגמאות לאלבומים דיגיטלים ומצגות לימי הולדת עגוליםלימי נישואין (חתונת כסף/זהב)לבר או בת מצווהלפרישה או פרידהלחתונה ועוד, תוכלו לקבל רעיונות לנושאים שונים, אותם תרצו להציג באלבום או במצגת.

רוצים לבחור וידאוטיפ נוסף מהרשימה- הכל אודות עיצוב אלבום דיגיטלי ומצגת

רוצים להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכון על מבצעים, הנחות, מוצרים חדשים, וטיפים מועילים

צור קשר (בתיה 054-8041040)

Comments are closed.