וידאוטיפ מס' 4- עיצוב אלבום דיגיטלי ומצגת- איך סורקים נכון

הכי כייף- לשתף!!>>>

 

סריקה נכונה של התמונות המיועדות לאלבום או למצגת, אינה דבר טריוויאלי. מניסיוני, האדם הממוצע יפעיל את הסורק, ילחץ על פונקצית סריקה, אח"כ שמירה, ובכך יראה את העניין כסגורהחדשות הרעות הןשסריקה איכותית המתאימה לאלבום מודפס דורשת ידעהחדשות הטובותבכל סורק ביתי ניתן לסרוק נכון, מהרגע שמבינים איך אז איך סורקים נכון…
(לטיפ המלא- צפו בסרטון המופיע למטה)

סריקה נכונה של התמונות:

סריקה נכונה של התמונות המיועדות לאלבום או למצגת, אינה דבר טריוויאלי.
מניסיוני, האדם הממוצע יפעיל את הסורק, ילחץ על פונקצית סריקה, אח"כ שמירה, ובכך יראה את העניין כסגור.

החדשות הרעות הןשסריקה איכותית המתאימה לאלבום מודפס דורשת ידע.
החדשות הטובותבכל סורק ביתי ניתן לסרוק נכון, מהרגע שמבינים איך !

אז איך סורקים נכון:

ראשיתוודאו שאופצית הרזולוציה של הסורק נמצאת על 300 DPI . DPI הינו ראשי תיבות של DOTS PER INCH , שזה בעצם מבטא את איכות הסריקה. 300 הוא המדד המתאים לדפוס הדיגיטלי. אם תסרקו בפחות מ 300, תסתכנו באיכות תמונה ירודה שתצא מטושטשת או מפוקסלת באלבום. אם תסרקו על יותר מ– 300, תעמיסו את המחשב שלכם באינפורמציה מיותרת, ותבזבזו לעצמכם זמן רב, היות והסריקה תהיה איטית במיוחד.
בכל סורק ביתי מודרני, ישנה תיבת דושיח שבה אתם יכולים להכתיב לסורק מה רצונכם. בחלונית הנקראת RESOLUTION, שנו את המדד הקיים (שהוא ברירת המחדל של הסורק), ל 300, וודאו מידי פעם שהמדד נשאר שם ולא משתנה מעצמו.

שניתאפשר להניח כמה תמונות בו זמנית על החלון השקוף של הסורק, אך מומלץ ליישר את התמונות , וכן לסמן כל תמונה לסריקה כקובץ נפרד. סריקה עקומה או מרובת תמונות, לא תואיל לכם בהמשך העבודה.

שלישיתוודאו שכל תמונה נסרקת לקובץ שהסיומת שלו הינה JPG (ולא PDF או כל סיומת אחרת). סיומת JPG הינה הסיומת הסטנדרטית הנפוצה ביותר לקבצי תמונה, ועם סיומת כזו, תוכלו לעשות שימוש בתמונות שסרקתם בכל כלי עריכת האלבומים הקיימים.

אז זכרו– 300 DPI, כל תמונה ישרה ובנפרד, לקובץ בסיומת JPG.

בהצלחה !!

כאן תוכלו להתרשם מאיכות הסריקה של תמונות ישנות באלבומים ובמצגות לימי הולדת עגוליםלימי נישואין (חתונת כסף/זהב)לבר או בת מצווהלפרישה או פרידהלחתונה ועוד

רוצים לבחור וידאוטיפ נוסף מהרשימה- הכל אודות עיצוב אלבום דיגיטלי ומצגת

רוצים להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכון על מבצעים, הנחות, מוצרים חדשים, וטיפים מועילים

צור קשר (בתיה 054-8041040)

Comments are closed.