וידאוטיפ מס' 9- עיצוב אלבום דיגיטלי ומצגת- באיזו תוכנה לעצב

                                                הכי כייף- לשתף!!>>>

אני יוצאת מנקודת הנחה שאתם מעונינים לעצב אלבום תקופה מיוחד, המיועד כמתנה מיוחדת, אולי ליום ההולדת ה– 60 של אבא.
כיוון שאנו עוסקים וטורחים כאן על אלבום כמתנה מיוחדת, הייתי ממליצה לכם בחום, לדאוג להפקת האלבום באמצעות…

(לטיפ המלא- צפו בסרטון המופיע למטה)


בחירת הכלי המתאים לעיצוב:

אני יוצאת מנקודת הנחה שאתם מעונינים לעצב אלבום תקופה מיוחד, המיועד כמתנה מיוחדת, אולי ליום ההולדת ה– 60 של אבא.
אם לא מדובר באלבום למטרות חגיגיות כלשהן, הייתי ממליצה לכם להתנסות באחת מהתוכנות החינמיות המופיעות בשפע באינטרט. לצרכי תיעוד טיולים, מפגשי רעים וכדומה, הן בהחלט עושות את העבודה. במיוחד כאשר אין צורך להתמודד גם עם תמונות ישנות שנסרקו למחשב.
אבל, כיוון שאנו עוסקים וטורחים כאן על אלבום כמתנה מיוחדת, הייתי ממליצה לכם בחום, לדאוג להפקת האלבום באמצעות הפוטושופ, או מקבילותיה (שאינני מכירה ולכן אינני יכולה לחוות דעה).

למה פוטושופ ומה יתרונה על פני התוכנות החינמיות?

  1. תיקון תמונות לאלבום הדיגיטלי:
    תוכנת הפוטושופ הינה התוכנה המקצועית המתאימה ביותר לתיקון תמונות, גם ישנות וגם חדשות. היתרון בא לידי ביטוי בעיקר בתמונות הישנות, הסובלות מפגעי הזמן. בפוטושופ ניתן לתקן תמונות דהויות, כתמים, שריטות, קרעים, הטיות צבע (כל התמונות הכתומות למשל), ועוד. אופן התיקון בפוטושופ מאפשר לתמונות לשרת אותנו בנאמנות עוד עשרות שנים קדימה, מבלי לפגום בניחוח הישן שלהן. בתוכנות החינמיות יכולות התיקון הינן מינימליות מאוד, ולא משרתות כלל את הצורך של התמונות הישנות. אלבום דיגיטלי העושה שימוש גם בתמונות ישנותמומלץ שיטופל בתוכנת הפוטושופ.

  2. אפשרויות העיצוב של האלבום הדיגיטלי:
    תוכנת הפוטושופ הינה התוכנה היעודית לכל עיצוב דיגיטלי הקשור בתמונות ! אפשרויות העיצוב הקיימות בפוטושופ מגוונות ורבות לאין שיעור לעומת אפשרויות העיצוב הבסיסיות מאוד, הקיימות בתוכנות החינמיות. בפוטושופ ניתן להוסיף אלמנטים עיצוביים שבתוכנות החינמיות לא ניתן אפילו לחלום עליהן. אם יש לכם עניין וצורך באלבום דיגיטלי מעוצב לצרכים חגיגיים במיוחד, כמו יום הולדת עגול יום נישואין מיוחד, בר/בת מצווה, פרישה/פרידה, הנצחה וזכרון וכדומה, מומלץ שתשקלו הפקת האלבום בתוכנת הפוטושופ .

  3. הפקת מצגת המתבססת על עיצוב האלבום:
    התוצר הסופי, המתקבל מתוכנת הפוטושופ הינו בפורמט סטנדרטי של JPG, שהוא פורמט סטנדרטי של תמונות סטילס. כתוצאה מכך, רק עיצוב בתוכנה מקצועית כמו הפוטושופ, יאפשר לכם לקבל את התוצר באופן שאפשר יהיה להפיק ממנו גם מצגת. במידה ותיכננתם הכנת מצגת במקביל להפקת האלבום הדיגיטלי, אם מדובר במסיבת יום הולדת מיוחדת וכדומה, תיכנון נכון של ההפקה, ושימוש בתוכנת הפוטושופ לצורך כך, יאפשרו לכם להפיק גם אלבום דיגיטלי וגם מצגת מאותו עיצוב דיגיטלי. שימוש בתוכנות חינמיות לצורך הפקת אלבום דיגיטלי, לא יאפשר לכם לעשות זאת.

אם האצבעות מדגדגות לכם כאשר אתם שומעים את הביטוי "עיצוב תמונות", תוכלו להתנסות בעצמכם בתוכנת פוטושופ המיועדת לקהל הרחב והבלתי מקצועי, והנמכרת במחירים סבירים. מדובר בתוכנה הנקראת "פוטושופ ELEMENTS “.
אם אתם מעדיפים להעביר את ביצוע העבודה לאיש מקצוע, מומלץ מאוד שתוודאו איתו מראש שהוא מעצב את האלבומים בתוכנת פוטושופ, ובכך תוכלו לזכות בכל היתרונות המיוחדים שיש בעיצוב כזה !

בהצלחה !

כאן תוכלו לצפות בעיצובים מקצועיים בתוכנת הפוטושופ,  באלבומים ובמצגות לימי הולדת עגולים, לימי נישואין (חתונת כסף/זהב)לבר או בת מצווהלפרישה או פרידה, לחתונה ועוד

רוצים לבחור וידאוטיפ נוסף מהרשימה- הכל אודות עיצוב אלבום דיגיטלי ומצגת

רוצים להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכון על מבצעים, הנחות, מוצרים חדשים, וטיפים מועילים

צור קשר (בתיה    054-8041040)

Comments are closed.