מהו אלבום מודרני? – בשיתוף עם הצלם שי אלמוג

מהו אלבום מודרני?בעבר זוג שרצה להתחתן היה פונה לזוג אחר שהם מכירים ושואלים אותם "מי היה הצלם שלכם בחתונה" כל זאת בהתאם לאלבום התמונות שהיה יוצא לזוג שהיה "מנסה" את הצלם. לנסות צלם זה דבר ממש ממש לא מומלץ, בטח לא בחתונה שלך שהוא הערב החשוב של החיים שלך, עם זאת המודרניזציה הכניסה הרבה שיפורים בעולם הצילום ועריכת התמונות שמובילים את הצילום כמה מדרגות קדימה.

התנהלות הצלם בערב האירוע

כדי שיהיה מה לערוך, על הצלם באירוע לאסוף כמה שיותר חומרים, בין אם מדובר בתמונות סטילס או בסרטוני וידאו. לשם כך חשוב לפנות לצלם אירועים מיומן שיודע בדיוק על אילו דברים לתת את תשומת הלב ומתי לעשות זאת כדי לא לפספס את החלקים החשובים. זה מאוד שונה אם הצלם מנוסה בבר מצווה ואיננו מנוסה בחתונות. כדי לבחור צלם איכותי צריך לראות עבודות וכמובן להתחשב במחיר.
שאלנו את הצלם שי אלמוג :"שי כמה אתה חושב שהניסיון של הצלם משפיע על התוצאה הסופית כיום? בעידן שהוא מאוד מודרני וכל דבר ניתן לתקן בפוטושופ."
הצלם שי אלמוג :"זה נכון שבעידן הדיגיטלי והמודרני ניתן לעשות תיקונים בפוטושופ, עם זאת אנחנו לא רוצים לבנות את אלבום התמונות להיות משהו מכני מידי, במיוחד לאותם אנשים שרוצים לשמור על מראה אותנטי ואמיתי עם כמה שפחות תיקונים, בעזרת פוטושופ אנחנו כן יכולים להכניס תיקוני צבע, אבל דבר ראשון שיש לשים אליו לה היא הרמה המקצועית של הצלם, עם תמונות איכותיות ניתן להגיע למוצר הטוב ביותר".

דוגמאות לצילום אירועים באלבום מודרני:

צילום קלאסי

צילום בצבעים שמזכירים את הצילום הקלאסי – טוב מאוד לשמרנים

קולאז' תמונות

קולאג' תמונות המהווה מזכרת טובה מאוד ממגוון מקומות לפני החתונה, ברקע תמונה קלאסית

קולאז תמונות

שוב קולאג' תמונות מלפני החתונה, כאשר בתמונה השניה מימין ניתן לראות תמונה בשחור לבן.

דוגמאות נוספות – כאן

אז מה הבנו שניתן לעשות בעולם המודרני?

האלבום המודרני הוא למעשה אותו אלבום תמונות, רק שהוא מצולם בצורה דיגיטלית בניגוד לעבר, כך ניתן לעבד את התמונות ולערוך אותן כדי שיצאו כמה שיותר איכותיות, ברורות וחדות. אין יתרונות אמיתיים לאלבומים הישנים מלבד המראה הקלאסי, כיום גם באלבום מודרני ניתן לשמור על רמה ריאלית של תיקונים כדי לשפר ולא לשנות.

Comments are closed.