מפי לקוחות

מפי לקוחות- עדויות של לקוחותינו על עיצוב התמונות והשרות שלנוהכי כייף- לשתף!!>>>


מפי לקוחות- עדויות ודוגמאות להפקות נוספות של אלבומים דיגיטלים, מצגות ועוד 

" תמונות סיפור אהבה" קיימת כבר משנת  2007. הניסיון המצטבר הניב כמות גדולה של אלבומים דיגיטליים בעיצוב אישי ומקצועי, מצגות מעוצבות לאירועים חשובים בחיים, תמונות קולאז' ותמונות מעוצבות בהדפסה על קנבס, ספרים אישיים ועוד.
כל מיפגש עם לקוח הוא חוויה מרגשת, כל יצירה והפקה חדשה הם עולם ומלואו.
אנו, ב" תמונות סיפור אהבה ", מקפידים להישאר בקשר עם הלקוחות גם אחרי סיום העיסקה, וחווית האירוע, כדי ללמוד, וכדי להשלים את חווית השיתוף וההשתתפות הקיימים עם בני המשפחה. אנו מחוייבים ללקוחות שלנו במלוא מובן המילה, ולוקחים אחריות גם על תקלות, אם קרו (קרו… לא הרבה !).
רצינו לשתף אתכם בתגובות שקיבלנו מהלקוחות במהלך הזמן…

על עיצוב תמונות, ספרים אישיים, ספרי מתכונים משפחתיים, אלבומים ומצגות-מפי לקוחות

*עדי ביקשה להכין לאמה ליום הולדת 60, ספר מתכונים משפחתי המלווה גם בתמונות משפחתיות מתקופות שונות. לאחר שהאם קיבלה את הספר במתנה, כתבה לי עדי תגובה בווטסאפ: " בתיה, רציתי להגיד לך תודה ענקית על שריגשת את אמא שלי וכולם נדהמו מיצירת המופת שהכנת…" . על תהליך העבודה המשותף כתבה לי עדי: "רציתי להביע בפניך את מלוא הערכה ולומר לך דברי תודה וברכה: תודה על הנדיבות וטוב הלב, על היחס המבין והסובלני. על הנתינה, השיתוף וההבנה. תודה שהשקעת שעות אינספור, כשמטרתך היא אחת: לתת ולעזור. שוב, תודה על תשומת הלב האישית והחמה על ההתחשבות בכל פרט על המסירות בה טיפלת בנו, עם היחס האישי וסבלנות האין קץ, לא חסכת במאמץ ועבודה הראויה למחמאה ואני מרגישה היטב את התוצאה, אם הביע לך תודה וברכה היא ודאי לא תקיף את מלוא ההערכה אבל דעי לך כי ככה אני מרגישה, בכנות אז- תודה רבה!!! מעדי"
אז… אם יש לך במשפחה קרוב אהוב שיודע לבשל, גם אתם מוזמנים לפרגן לו מתנה מדהימה ליום ההולדת… (-:
לפרטים ודוגמאות נוספות לספרי מתכונים משפחתיים ומושקעים במיוחד.

* שיתוף פעולה מוצלח ופורה במיוחד בין "תמונות סיפור אהבה" לבין "הד- כתיבת סיפור חיים" הוליד מוצר חדש- ספר זכרונות מעוצב. לקוחה יקרה בשם זורה, מבין הראשונות להינות ממוצר החדש, כתבה לנו :"שלום לכן נוגה ובתיה היקרות. אני כותבת לכן מהלובי של המלון בו אני מבלה עם בני משפחתי. מעמד חלוקת הספר היה כשארחתי את כל בני משפחתי בביתי החדש. הם הוכו בתדהמה. היתה שתיקה של הלם. אח"כ קריאה שתוקה, העלאת זכרונות והתרגשות רבה. נישוקים ותודות, מה צריך יותר? תודה לכן מכל הלב, זורה".

* סבתא רונית פנתה אלי כיוון שרצתה להפוך סדרת סיפורים שכתבה עם נכדתה- לספר אישי מתנה לנכדה, כולל עיצובים ואיורים.  עם קבלת הספר, כתבה לי רונית בעמוד הפייסבוק שלנו.

* מירי פנתה אלי להפקת אלבום דיגיטלי מעוצב ומצגת ליום הולדתה ה- 60 של אמה. במהלך העבודה, אחרי הצפיה בתוצאה המעוצבת היא כתבה לי: "היי בתיה את מדהימה, מוכשרת , חכמה, מצחיקה ונהדרת!!! זה פשוט מדהים, אני לא רוצה לשנות כלום!!!!! צחקתי, בכיתי ושוב צחקתי אני כ"כ שמחה שבחרתי בך לפרוייקט הזה. מירי". בהמשך, לאחר הארוע היא כתבה: "היי בתיה היה מ ד ה י ם !!!! כולם התרשמו, התרגשו, ונפעמו ובעיקר אמא שלי. היא כמובן מסתובבת עם האלבום בכל מקום ומציגה אותו בגאווה. שוב תודה שעזרת לנו לממש בדיוק את מה שחשבנו עליו. מירי".

* טלי פנתה אלי להפקת מצגת ואלבום בהדפסה דיגיטלית לכבוד יום הולדתה ה- 60 של אמא דינה האהובה. אחרי הארוע כתבה טלי בעמוד הפייסבוק שלנו.

* ענת פנתה אלי כלקוחה וותיקה (בעבר הכנו יחד קולאז' תמונות משפחתיות ליום ההולדת של סבתה), להכנת אלבום דיגיטלי מעוצב לכבוד יום הולדתה ה- 60 של אמה. העיצוב הפעם נסב סביב עמודים כפולים המספרים על אותו נושא, והמעוצבים באופן זהה. אפקט מסוג זה מועצם במיוחד כאשר מדפיסים אותו באלבום הכולל למינציה + פתיחה של 180 מעלות). הטקסטים נמסרו בחריזה. כתבה לי ענת בתום הארוע:  "היה מצויין, אמא הופתעה מאוד, היה ארוע מוצלח וכולם היו מרוצים. כולם גם החמיאו על האלבום ואמרו שהוא מדהים!! בהזדמנות זו רציתי להודות לך על שת״פ ולהחמיא לך על המקצועיות שלך. תודה רבה, ענת "

* אלה פנתה אלי לצורך הכנת אלבום דיגיטלי ומצגת ליום הולדתו ה 70 של אביה. לאחר הארוע קיבלתי מכתב תודה מושקע במיוחד…(-:

* חגית הזמינה עבור חמה, ליום הולדתו ה- 70, אלבום ברכות שהכיל ברכות חמות ומרגשות ממשפחה וחברים, וכן תמונות מתקופות שונות בחייו. כתבה לי חגית: "הי בתיה, האלבום היה הצלחה מסחררת! חמי היה מופתע מאוד, התרגש וקרא בכל בפני כולם כל ברכה וברכה . הוא לא הבין איך הצלחנו לארגן את הספר ומאיפה התמונות והברכות…המון תודה שסייעת בחגיגות יום הולדתו! חגית "

* נאוה הכינה לבר המצווה של בנה ספר אורחים משולב בסיפור חייו של הבן (עמרי). העבודה בוצעה בלו"ז קצר עקב אילוצים. כתבה לי נאוה עם תום העבודה: "הי בתיה, אני מודה לך מקרב לב על העבודה הנפלאה שעשית למרות ההתראה הקצרה. אני מרגישה שהעבודה נעשתה עם כל הלב. קלעת במדויק לטעמי ולבקשותי. נאוה"

* אורלי הכינה ליום הולדתה של אמא, ספר מתכונים המבוסס על מאכלי העדה התוניסאית, שאמה נוהגת להכין בבית, לשבתות,לחגים, וגם סתם ככה לימי החול. הפקת הספר ארכה זמן רב, ובסיומה כתבה לי אורלי: " בתיה יקרה עשינו את זה !! תם מסע מפרך … לא הייתי עושה את זה בלעדייך ..!!! יצא מרהיב ומרגש תודה על המקצוענות ,הרגישות והסבלנות הרבה מכל הלב תודה רבה אשמח להיות ממליצה" כאשר הספר יצא לאור, כתבה לי אורלי הקדשה בכתב יד בתוכו: " בתיה יקרה, תודה על שנה של יצירה בה נולד יחד (בהרבה יזע ויגע) הספר הזה. תודה על אינסוף סבלנות, מקצועיות ויושרה. כעת את חלק מאיתנו, מהמשפחה, וכך תהיי בליבנו. שנה טובה וחיבוק גדול, אורנה".

*רונית ואחיה אירגנו להורים מסיבה חגיגית לרגל חתונת הזהב שלהם. הם הזמינו אלבום ומצגת, וההפתעה להורים היתה גדולה ומרגשת. אחרי האירוע כתבה לי רונית: "בתיה יקרה צהריים טובים, היה מקסים, מרגש, ההורים כל כך אהבו את המצגת והאלבום. הכל היה בטוב טעם. וממש פירגנו על העבודת יצירה שלך. יישר-כח! מכל הלב – רונית ניתראה בשמחות."

* כשענת הגיעה אלי, היא ידעה מה היא רוצה, כמעט עד לפרט האחרון. היא הכינה לאביה ליום הולדתו ה- 70 מסיבת הפתעה שכללה מצגת תמונות ואלבום דיגיטלי. אחרי הארוע כתבה לי ענת: "היה מדהים מרגש וסוחף גם יחד תודה ענקית שהיית חלק מהפתעה מדהימה"

* אסתי הכינה לאביה ליום הולדתו ה- 80 אלבום דיגיטלי ומצגת תואמת. תהליך העבודה המשותפת לווה בהתלבטויות רבות. כך כתבה לי אסתי בסוף ה"מסע" המשותף: " תודה על הסבלנות והאדיבות הרבה… כך צריך להיות, אבל קשה למצוא בימינו נותני שירות שנותנים ללקוח הרגשה טובה, גם אם יש ייסורי לידה…"

* קרן ולימור, זוג אחיות, החליטו להכין לאבא מנש מסיבת הפתעה ליום הולדתו ה- 61 (!). אנו הכנו לו את האלבום הדיגיטלי והמצגת התואמת. כתבו לי קרן ולימור בסוף הארוע: "היי בתיה, ראשית כל תודה רבה. שנית אני ולימור לא הספקנו לרשום לך מכתב תודה מכיוון שהיינו שתינו עסוקות עם המשפחה. שלישית היה מדהים!!! אבא, האורחים ואנחנו היינו בשמיים מהמצגת המקסימה!! הכל היה מושלם עד הפרט הקטן. וכמובן שזה כולל את הספר. האורחים העבירו בינם לבין עצמם את הספר והפעימו נשימה. אבא משוויץ בו עד עכשיו.. חח.. תודה רבה מקרב לב על העזרה ברגע האחרון,   האדיבות והמקצועיות! קרן ולימור.. "

* זהרה הגיעה אלינו דרך הדף שלנו בפייסבוק, ושם גם רשמה את חוות דעתה החמימה על המוצר והשרות שקיבלה. זהרה הזמינה לכבוד יום הולדתה ה- 80 של אמה, ספר מתכונים (שנסרקו מתוך מחברת המתכונים של האם) בשילוב ברכות והקדשות מבני משפחה וחברים.  מספר המתכונים המוצלח הוזמנו לבסוף 3 עותקים (גם לעצמם). כתבה לי זהרה עם תום ההתרגשות ממסיבת יום ההולדת: "היה היי גדול, הכול היה פשוט מושלם!!! הספר יצא מדהים אנשים מאוד התרשמו והתרגשו וכמובן אימא, בערב היא לא הצליחה להתעמק כמובן אבל אחר כך היא נכנסה לכול התמונות והכתובים היא מאוד התרגשה מהמקום שנתנו להורים שלה זה עשה לה ממש טוב". בהמשך היא הוסיפה חחות דעת והמלצה בדף הפייסבוק.

* אילנית פנתה אלי בבקשה להכין מצגת מרגשת ליום ההולדת של בעלה. לאחר המסירה היא כתבה לי: "בתיה היקרה שלום (: תודה תודה תודה !!היה פשוט מרגש מרהיב ,הוא הופתע והתרגש עד מאוד!! …המצגת הייתה מקסימה ,הצלחת לגעת בדיוק בנקודות המרגשות,ידעת לבחור את התמונות הנכונות ולתת דגשים איפה שצריך . במילה אחת פשוט הצלחה!!! תודה על שיתוף הפעולה והביצוע המצוין והמהיר!!! המון איחולי בריאות לאימך,ואני אמליץ בלב שלם לכל המעוניין . תודה וערב טוב , אילנית"

* שרה הכינה ליום הולדתו ה- 80 של אביה, תמונת קולאז' שהכילה תמונות מייצגות מתקופות שונות, וכן הקדשה חמה מבני המשפחה. כתבה לי שרה: "בתיה שלום, קיבלתי את התמונה היום בצהריים, התמונה באמת יצאה מוצלחת אני בטוחה שאבא שלי מאוד ישמח לקבלה. למרות שלא הכרתי אותך קודם וגם לא קיבלתי המלצה מאף אחד על עבודותייך ניתקלתי  באינטרנט באתר המרשים שלך,ומשיחות הטלפון איתך היתה לי תחושה טובה. סמכתי על האינטואציה שלי….ולא התאכזבתי. אמליץ עלייך בפני חברות ומכרים. שמרתי אותך במועדפים שלי. אז המשיכי לרגש אנשים,כל תמונה היא סיפור עבור המשפחה. שרה"

* מירב הכינה לאמה בת ה- 80 אלבום דיגיטלי ומצגת תואמים. למרות הזמן הקצר שעמד לרשותנו עד למועד מסיבת יום ההולדת, האלבום והמצגת נמסרו (כמובן) בזמן. כתבה לי מירב: "היי בתיה, ראשית תודה ענקית מאמא היא כמובן עוד לא מעכלת …מבחינתה היא עוד בחלום…מאוד התרגשה מהספר והדיסק,וכל בני המשפחה התרגשו ,התרשמו והיו אף שהזילו דמעה…אתמול בערב היא זכתה במנות גדושות של אושר ואהבה והרבה בזכותך. מאוד מעריכה ההיענות שלך למשימה בזמן כה קצר. שתמשיכי לזכות לשמח אנשים עוד הרבה שנים"

* זהרה הכינה לאמה, ליום הולדתה ה- 80, ספר המכיל מתכונים נבחרים (מקוריים- שנסרקו ממחברתה) וברכות מבני משפחה וחברים. עם סיום הפרוייקט ומסיבת יום ההולדת שנערכה לאם, כתבה זהרה בעמוד הפייסבוק של "תמונות סיפור אהבה". ציטוט מדבריה של זהרה: "מהרגע הראשון היה נראה שבתיה יודעת על מה היא מדברת, שיש לה נסיון ושהיא מאוד מאורגנת, התחלנו תהליך עבודה בהנחייה של בתיה, מה צריך ואיך, היא נתנה לנו טיפים איך להתארגן כדי שיהיה יותר קל ומסודר, העיסוק בכול כך הרבה פרטים מצריך רמות גבוהות של יכולת ארגון וסדר ולבתיה יש את זה בענק, יש לה את היכולת לראות מצד אחד את הפרטים ומצד שני את התמונה הגדולה כולה ולהביא מוצר מוגמר יצירתי , מושקע ,מרהיב ומרגש, היא נכנסה לסיפורים ולדמויות וחיברה בצורה נהדרת את כול החומרים לספר מרגש ומקסים!!! תודה לך בתיה על הכול, אימא מאוד התרגשה ושמחה וזה הכי חשוב וגם כמובן שהספר ימשיך להתגלגל דרכנו לנכדים וכך הלאה, הטעמים, הריחות, האהבה תמשיך לעבור בשושלת…תודה זהרה שלו"

* ענת הכינה באמצעותנו קולאז' תמונות בהדפסה על קנבס, לכבוד יום הולדתה ה 80 של סבתא. כתבה ענת: "בוקר טוב, בתיה. רציתי להודות לך על הקולאז' המדהים של סבתא רחל כולם התרגשו מהמתנה, ובמיוחד הסבתא. שוב תודה וכל טוב."

* מיכל הכינה ליום הולדתה ה- 75 של אמה, ספר מתכונים המשלב גם תמונות משפחתיות וגם סיפוורים ואנקדוטות מתחום חיי המשפחה. בספר המתכונים שולבו גם עמודים סרוקעים מתוך מחברת המתכונים המקורית של האם. כתבה מיכל: " …רציתי לצרף תמונות מזמן אמת אבל עוד לא הספקתי. הספר יצא נהדר. כולם מאד התפעלו. ההתרגשות היתה גדולה. קצת אתארגן ואשלח לך (תמונות שצולמו בארוע), שתראי בעצמך. אז שוב תודה מכל הלב,  מיכל"

* ניר קופמן ביקש את עזרתי בהפקת ספר מסע שורשים שביצע עם אביו לפני כשנה, למחוזות ילדותו במזרח אירופה. הספר הכל יומן מסע שנכתב ע"י ניר בתוספת תמונות שצולמו במהלך המסע. רצ"ב מכתב התודה של ניר על הפקת הספר. ציטוט: "לבתיה היקרה, המון, המון תודה, והמון המון הערכה, על עבודתך המקצועית והאנושית, שסייעו לי להשלים את החלום של כתיבת הספר "נדר נדרתי להיות להם לקול". היה לי כיף גדול לעבוד עימך על ההפקה הסופית של הספר. העותק הראשון של הספר נמסר לך, ואני רוצה בכך להביע גם בדרך זו את הוקרתי הגדולה על עבודתך המצוינת. מכל הלב ניר קופמן"

* לגילי ושוש הירושלמיות, סייענו בהפקת ספר משפחה מקיף ועשיר, שתיעד את קורותיה של משפחת בושרי הירושלמית. המשפחה, שהחלה את דרכה בתחילת המאה הקודמת כזוג הורים עם 12 ילדים, התרחבה והסתעפה מאוד מאז. ספר המשפחה מכיל את קורותיה בשילוב קורות ארץ ישראל, צילומים נדירים ומתכונים משפחתיים. הספר הופקת בכמה עשרות עותקים וחולק לבני המשפחה בהפנינג משפחתי מרגש. רצ"ב מכתב התודה. ציטוט: "בתיה אנו מבקשים להודות לך מקרב לבתודה – על היותך אנושית רגישה וקשובה. תודהעל האופן המקצועי בו ליוות את התהליך כולו: הרעיונות היצירתיים , העיצוב המתאים, ההכוונה הנכונה , היכולת שלך להיות כל כך מקצועית ויחד עם זאת כל כך קשובה לצרכים שלנו –לשאלות לשינויים להתלבטויות …. ולא חסרו מטבע הדברים. וכל זאת מבלי לוותר על היעילות ועמידה בלוחות הזמנים בכל שלבי העשייהתודהשהפכת את העבודה על החוויה המשפחתית שלנו למוצר מוגמר מושלם ואיכותי כל כך לנו ולכל בני המשפחה. אין ספק שהספר שחולק בסוף הכנס מעורר עדיין הדים והתרגשות . באמצעות הספר הקושר כחוט השני את כל חברי המשפחה יישמר הסיפור המשפחתי בקרב כולםאנו מבקשות לאחל לך שתמשיכי להנות ולאהוב את מה שאת עושה ושתזכי לשמח ולספר סיפוריםשל משפחות נוספות ושבמגע הקסם שלך תהפכי כל חלום או רעיון למציאות מתועדת באהבה וברגישותגילי שושי וכל אחד ואחד מבני משפחת בושרי המורחבתירושלים , אפריל 2012"

* לילך, לקוחה ותיקה המכינה בעזרתי אלבום שלישי במשפחה, החליטה להעניק לבתה, לרגל גיוסה לצה"ל, אלבום מרגש המכיל גם את מיטב התמונות מילדותה ועד כה, וגם ברכות מבני משפחה וחברים. האלבום לווה גם במצגת תואמת. כאשר יצאה הבת לחופשת סופ"ש, והוענק לה האלבום, ההתרגשות היתה כמובן גדולה. הדברים כתבה לי הלקוחה (לילך) בדף הפייסבוק: " בתיה יקרה, אחרי פרוייקט של אלבום שלישי איתך, רצינו לומר לך תודה על ההשקעה, תשומת הלב לפרטים והתוצאה הנפלאה. סתיו הגיעה ביום שישי מהצבא וזו המתנה הכי מרגשת שהיא הייתה יכולה לקבל לגיוס. מאחלת לך לקראת השנה החדשה שתמשיכי לעשות דברים כאלה נפלאים ולרגש אנשים בכל הגילאים, מאיתנו מש' סולומון". 

* קרן חגגה יום הולדת 40, משפחתה וחבריה התגייסו להפקת אלבום ברכות חם ומרגש, שיבטא את האהבה וההערכה שהם רוחשים אליה. בתום ההפקה, ולאחר שקרן קיבלה את האלבום, כתבה לי אורית (חברתה הטובה) ב"פייסבוק" : "אני מבקשת לשתף את כולכם בעריכת האלבום המדהים ביותר שראיתי (ותאמינו לי ראיתי) ושהיה לי הכבוד שבתיה ערכה את הגרפיקה לאלבום של קרן שלנו. תודה לבורא עולם שבקליק אחד איכשהו הגעתי אל בתיה ומיד הבנתי מהתכנים בשיחה, מצבע הקול שלה, שמצאתי מה שחיפשת…י. בתיה במשך שבועות ארוכים הייתה לא רק הגרפיקאית של האלבום אלא הרבה יותר מזה. היא הצליחה להביא לכל עמוד ועמוד את החיבור הנכון בין התוכן לגרפיקה. וזה קורה בד"כ רק כשמישהו בצד השני יודע בעצם להקשיב לך – אפס שינויים ותיקונים הכל היה בול פגיעה. ביום שאחרי מסירת האלבום לכלת השמחה, קבלתי עשרות תגובות שהיו מגיעות בעיקר לבתיה. ולך בתיה בנימה אישית – תודה מכל הלב על יצירתיות מרשימה, מקצועיות, גרפיקה ועיצוב שחוצים כל דמיון, היכולת להכיל אותי (וזה ממש לא פשוט:-)) הזמן העצום שפינית לי, העצות שנתת במהלך הדרך, הגמישות שגילית כל פעם שרציתי להוסיף עוד משהו ועוד משהו ובעיקר על התוצאה המרשימה והמדהימה. תודה מכל הלב". אורית גור.

* בלה חגגה יום הולדת 60. בעלה שמשון, חרזן מדהים, הפיק עבורה, בעזרתנו, אלבומסיפור מרגש שהפך גם למצגת שהוקרנה כמובן במסיבת ההפתעה שהוכנה עבורה. גם את מכתב התודה שקיבלתי ממנו, הוא כתב בחרוזים (איך לא…). רצ"ב הקישור למכתב.

* יוסי החליט להפיק לכבוד יום הולדתה ה- 50 של ארנה אשתו, אלבום דיגיטלי המכיל בעיקר את עבודות האמנות שלה. אחרי מסירת האלבום לרעייתו, כתב לי יוסי: "…התגובה של ארנה הייתה , לאחר ההתאוששות מההלם של ההפקה והכל, שהעיצוב נפלא. היא חזרה ואמרה שבחירת הרקע, בכל אחד מהפרקים: "פשוט עובד". כלומר הבחירות נכונות, למרות שעל פניו הא לא הייתה חושבת להשתמש ברקעים כאלו, והתוצאה הסופית מעולה….היא רוצה שזו תהיה חוברת בלעדית שלה. היא ממש התאהבה בספר . .. ברגע שאוריד את התמונות מהמצלמה אשלח לך… אלף תודות בתיה"

* ההורים חוגגים את חתונת הזהב, וילדיהם התגייסו להפקת מסיבה אשר לוותה במתנה מרהיבה ומושקעת- אלבום דיגיטלי המספר את סיפורם מילדות ועד עתה, ומצגת DVD מרגשת המבוססת על עמודי האלבום, בתוספת מוזיקה ומעברים יפים. כתב לי הלקוח לאחר האירוע: " הי בתיה, היה נ ה ד ר – ההורים מאד מאד נהנו ועדיין נהנים מהאלבום המיוחד ומהצגתו לחבריהם. הצלחת מאד הן בעיצוב האלבום והן בבניית הסיפור כולו. אנחנו מאד שמחים בבחירה בך ומאד שמחים שבחרנו גם במצגת האורקולית – זה היה מרשים ומרגש במיוחד. המון המון תודה לך על העבודה המעולה ועל המאמץ המיוחד להשלימה בזמן כה קצר. אין לי ספק שניפגש בעתיד שיהיה קיץ נעים , להשתמע, עינת ומשה עפרון" .

* בר חוגגת בת מצווה, והוריה מכינים לארוע מצגת לבת המצווה, המשלבת תמונות וטקסטים המספרים את סיפורה של הילדה. המצגת יצאה כה מוצלחת, שהוריה בחרו להפיק אותה גם בהדפסה דיגיטלית איכותית, כדי שתישאר מזכרת נעימה מ 12 שנותיה הראשונות. כתבה האם: "המצגת היתה מקסימה ובר מאד מאד התרגשה. המון תודה על הכל ומקווה להתראות עוד 4 שנים. תודה, ענת"

* ההורים חגגו 30 שנות נישואין, וילדיהם נרתמו להפקת מסיבה משפחתית מרגשת, אשר לוותה באלבום דיגיטלי כמתנה, ובמצגת DVD המכילה את תוכן האלבום בתוספת סרטו ברכה בהפקה ביתית. כתב הלקוח: " האירוע היה 10! ההורים מאוד התרגשו מהמצגת והאלבום ולאורך כל השבת לאחר מכן האלבום היה ללא ספק במרכז העניינים. אין ספק שהמשפחה הייתה מאוד מרוצה מאלבום… טל"

* אמא חוגגת יום הולדת 60 , והמשפחה מכינה לה אלבומסיפור בהדפסה דיגיטלית ובעיצוב מקצועי, לאחר המסיבה כתב לי הלקוח: "בתיה רציתי להגיד לך, שוב, תודה מכל הלב. האלבום לאמא יצא מדהים. את באמת אומנית אמיתית. אמא שמחה מאד לקבל אותו למרות שהעניין לווה בהמון דמעות. קיבלת מחמאות על עבודותיך. עדי נוחם"

* אוה ואחיה הכינו ליום הנישואין ה- 50 של ההורים, קולאז' תמונות גדול ומרגש, הכולל תמונות עדכניות של כל בני המשפחה והנכדים, וכן הקדשה חמה. כתבה הלקוחה: " המון תודה בתיה, המשיכי לעשות עיצובים מהממים ולרגש אנשים…"

* אביטל ואחותה הכינו לאימן מתנה מיוחדת ומרגשת ליום הולדתה ה- 60- אלבום דיגיטלי מעוצב הכולל תמונות החל מילדותה ועד לנכדים שבזרועותיה. האלבום הדיגיטלי הודפס בפורמט רחב בגודל A3 . כתבה הלקוחה: " היה מ ד ה י ם! תודה רבה לך אמא מאוד אהבה את האלבום!…"

* אישה אוהבת הכינה לבעלה, ליום הולדתו ה- 40 – אלבום דיגיטלי ומצגת תואמת. כתבה לי הלקוחה: " בתיה יקרה, אני התאהבתי בעבודתך מהרגע הראשון שראיתי באינטרנט. פניתי אליך כדי להכין אלבום ליום הולדת 40 של בעלי. הצגת בפני הרבה רעיונות מגניבים וזרמת איתי עד הסוף. היחס המדהים, האמפטיה, הדיוק והרצון אמיתי לעשות את העבודה הכי טוב שאפשר, נחקקו בזיכרוני ויצרו חוויה חיובית ומתנה מושלמת לבעלי. ממליצה לכל מי שמעוניין בעבודת עיצוב לפנות אליך, כי מגיע לכולם הטוב ביותר. תודה רבה, רבה. באהבה, מירי "

* נ' ומשפחתה חיו אצל החמות בשנה האחרונה, ובינתיים רכשו את ביתם. לקראת הפרידה והמעבר לבית החדש, נ' מכינה לסבא וסבתא קולאז' תמונות מעוצב בהדפסה על קנבס, של הנכדים, עם הקדשה חמה. כתבה הלקוחה: " הי בתיה, זה יצא מהמם ! תודה רבה, …אין לי ספק שנשתמש בשירותייך גם בעתיד…"

* הבן חוגג בר מצווה בחיק המשפחה והחברים. אמו, שרצתה להכין לו מצגת תמונות בשילוב קטעי DVD , כולם מתקופות ילדותו, הגיעה אלי דרך המלצה. המצגת המעוצבת נבנתה בסגנון קומי הומוריסטי, ושולבו בה גם קטעי וידאו ישנים, החל מהאולטרסאונד… כתבה הלקוחה: " בתיה יקרה, נעמת לי מאד. תודה על האמפטיה ועל הגישה , העניינית והתכליתית, שהיתה מאד לרוחי. לטעמי, המצגת מרגשת ויפה…"

* אלבום/ספר הנצחה לאחד מהרוגי מלחמת לבנון השניה, מופק לכבוד יום הולדתו החל בחודש ניסן. האלבום/ספר מכיל סיפורים אודותיו, מנקודת המבט של חבריו ובני משפחתו. יהי זכרו ברוך. כתב האח האחראי על ההפקה: " עשיתי מעבר ראשוני על הספר, וקלעת בול למה שהתכוונתי עשית עריכה מדהימה. בימים הקרובים אני אעבור על התוכן, ובמהלך שבוע הבא אני אהיה איתך בקשר לגבי תיקונים. תודה רבה רבה רבה"

* האחות הצעירה והיחידה של גדעון חוגגת יום הולדת 40. גדעון התבקש על-ידי הוריו לארגן לאחותו מסיבה. הוא הגיע אלי כיוון שרצה להכין מצגת מעוצבת לכבוד המסיבה. בהמשך, תוך כדי עבודתנו המשותפת, החליט להעניק לאחותו גם אלבום דיגיטלי מעוצב המבוסס על השקפים של המצגת. לאחר המסיבה כתב לי: " שלום בתיה- מעולה! כך במילה אחת קטנה אפשר לומר על המצגת והאלבום. האנשים היו ניפעמים מכל ההפקה כולל האלבום והמצגת,אין ספק היה כדאי לפגוש בך, להקשיב לעצותייך ולרתום אותך למשימה של החגיגה. כמי שהפיק במהלך ה20 שנים אחרונות אלפי אירועים מסוגים שונים מבטיח לך אני שבעתיד אמליץ בחום על עבודתך! בברכה, גדעון"

* הורים נחמדים ואוהבים, שבנם חוגג יום-הולדת 40, ביקשו להכין לו במו ידיהם, באחת מתוכנות העריכה החינמיות באינטרנט, אלבום דיגיטלי מעוצב, המכיל תמונות ישנות שהוא לא ראה אותן במשך שנים רבות, היות והיו שמורות בפורמט של שקופיות. ניסיונם לערוך לבד לא עלה יפה, בעיקר כתוצאה מהפער הגדול בין הרצוי (מה שהם דימיינו שיוכלו לעשות) למצוי. הם פנו לבקשת עזרה לשרות הלקוחות של החברה, וכך הגיעו אלי. ההורים היו מאוד מרוצים מהתוצאה, ולאחר המסיבה שערכו לבנם, כתבו לי : "שלום רב בתיה, ובכן הארוע עבר בהצלחה רבה. המשפחה התאספה האוכל היה מעולה והיין נשפך כמים. גולת הכותרת היתה כמובן האלבום המעוצב . אסף התרגש עד דמעות(ידעתי שכך יהייה וגם אמרתי לך את זה אצלך בבית) וכולם הסכימו שזה יצא ממש נהדר, לא מדי הרבה ולא פחות מדי, בדיוק במידה הנכונה. אז שוב תודה רבה על השקעתך".

*מורה ותיקה ומוערכת אשר יצאה לפנסיה, הופתעה במסיבת פרישה מרגשת ומושקעת במיוחד, אשר חלק מההפתעה היתה מצגת מקסימה המספרת את סיפורה כאדם וכאשת חינוך. כתבה בתה: "מסיבת הפרישה היתה מוצלחת וניכר שהחברות מהבית ספר השקיעו בה הרבה. המצגת היתה סיפור הצלחה, אמא שלי מאוד אהבה אותה וכמובן שפירגנו ושיווקנו את האתר ואת אישיותך המקסימה".

 *אשה אוהבת שהכינה לבעלה, ליום הולדתו ה 40, אלבום דיגיטלי ומצגת תואמת, המספרים את סיפוו האישי. בני המשפחה, הילדים והחברים הקרובים הוסיפו ברכות ששולבו בסופו של האלבום הדיגיטלי, והתוצאה היתה מרגשת במיוחד. כתבה האישה: "היה פשוט מדהים מדהים מדהים, המצגת היתה כל כך מרגשת כולל האלבום בעלי לא ידע איך לעכל ולהכיל הכל,הוא בגדול לא אוהב הפתעות, כך שבכלל היתה הצלחה אדירה להכל. אז באמת תודה ושוב תודה על עבודתך,אמרתי לך כבר שניפגש..:)"

* אבא/סבא חוגג יום הולדת 70, הוא כבר ראש שבט. 3 ילדים, 9 נכדים (אבל מי סופר…). הגשים ועשה הרבה. זה הזמן לחגוג את שהיה, ולאחל את שיהיה… באלבום דיגיטלי ובמצגת ליום הולדת 70. כתבה הבת: " שמחה לשתפך שהמצגת היתה מדהימה ומרגשת לכל המשתתפים ובעיקר לאבי וכך כמובן גם האלבום תודה ונשתמע בשמחות"

* אלבום דיגיטלי כמתנה מיוחדת לארוע מיוחד- 61 שנה לרגל עלייתו של האב ארצה בדרכים לא דרכים, מעירק. האלבום מכיל את סיפור העליה הלא שגרתי, כמו גם מפעלי חייו של האב מאז ועד היום. כתבה הבת: " חייבת לאמר שהאתר שלך מדהים גם כך ומי שגולש אליו לא יוותר עלייך! ובטח ובטח מי שמדבר איתך בטלפון…"

* מצגת מעוצבת ליום ההולדת ה- 80 של אבא. האלבום מאגד בתוכו את סיפור חייו של אבא, השזור בסיפור הקמת המדינה, והמלחמה על קיומה. האלבום מכיל גם ברכות אוהבות מהנכדים, והוא יועבר גם כמצגת, לרגל המסיבה. כתבה הלקוחה: "רציתי להודות לכם על העבודה הנפלאה, שאף הולידה תוצאה מדהימה. כולם התלהבו מהמצגת והדגישו בפניי שהמצגת אינה דומה לשום מצגת שראו עד עתה – יישר כח!"

* אלבום הנצחה דיגיטלי, המספר את סיפורה של אישה צעירה, שנפטרה בדמי ימיה ממחלת הסרטן, לאחר מאבק עיקש, בהותירה מאחור בעל אוהב ו 3 ילדים קטנים. האלבום מכיל תמונות מתקופות שונות בחייה, כולל תיעוד תקופת המחלה, מלווים בטקסטים מתאימים, וכן הספדים שנכתבו על בני המשפחה. כתבה המשפחה: "קיבלנו תשבוחות רבות על הספר והמצגת. המצגת בעיקר מאוד מאוד ריגשה את האחים של ואת החברים הקרובים. הילדים מאוד מאושרים (עד כמה שניתן להגדיר זאת כך 🙂 מהספר – מפעם לפעם הם מעלעלים בו ונזכרים בחוויות. תודה רבה רבה לך שהיית חלק מזה".

* אלבום "איחולים לבביים" דיגיטלי, שהכינה אישה אוהבת לבעלה הטרי, לרגל יום הנישואין הראשון שלהם. האלבום הכיל 20 עמודי איחולים לבביים שבחרה האישה מהרשימה הקיימת, ובכל עמוד שובצה בטוב טעם תמונה מתאימה של בני הזןג. כתבה הלקוחה: "היי בתיה, קודם כל תודה על ההשקעה והשיתוף פעולה. בעלי היה המום ומאוד התלהב מהמקוריות וההשקעה. כמו כן גם הסביבה, החברים והמשפחה אהבו את הרעיון אשר משלב, את האיחולים יחד עם התמונות .למרות הזמן הקצר שהיה לנו באיסוף חומר לספרון עשיתם עבודה יפה מאוד. תודה מקרב לב"

*אלבום הנצחה דיגיטלי של בחור צעיר, נשוי ואב לתאומות, שנהרג במהלך תאונת עבודה, לפני פחות משנה. אלמנתו הכואבת מבקשת להקים לזכרו פרוייקט הנצחה וזיכרון, שיכיל את סיפור חייו בתמונות ובטקסטים. בחרנו באלבום בגודל של A3 , המיטיב לתת לתמונות מרחב. (מאי- יוני 2010). עם קבלת האלבום הדיגיטלי לאישורה לפני העברתו להדפסה, כתבה הלקוחה: "בתיה היי כולי נפעמת מהתרגשות. פשוט מדהים, את לא מבינה כמה זה מרגש אני צופה ובוכה, עדין לא עברתי בפרטי פרטים, רק כך מבט מלמעלה, אני אעדכן אותך במהלך השבוע, הייתי מוכרחה בינתיים להגיב לך תודה"

*מצגת לבר מצווה, של ילד חמוד בשם רון, שאימו מכינה לו למסיבת בר המצווה. המצגת מכילה תמונות מתקופות שונות בחייו, אשר ביחד עם מלל מתאים המבוסס כמובן על עבודת תיחקור קלה, יהפכו את סיפורו שדל רון לסיפור מלבב וחביב, לטובת אורחי מסיבת הבר-מצווה. (מאי- יוני 2010). המצגת נשלחה אל הלקוחה בדואר. עם קבלתה היא כתבה: "הי בתיה, המצגת הגיעה בשלום, מקסים, פשוט מקסים, כ"כ מרגש…תודה רבה,"

*מצגת סיפור חיים של זוג הורים החוגג יום הולדת 60 : בתם אספה תמונות ילדות של שניהם, וכן תמונות זוגיות ומשפחתיות מאז נפגשו ועד היום. המצגת המשלבת תמונות וטקסטים בעיצובים בתוכנת הפוטושופ, מיועדת להצגה במסיבת יום ההולדת המשותפת לשניהם. איזה מזל ששניהם יכולים לחגוג ביחד !!. לאחר קבלת האלבום והמצגת והמסיבה, הזמינה הלקוחה מייד אלבום ומצגת לחמותה החוגגת 60 בארה"ב. עם קבלת המוצר היא כתבה: "וגם בפעם השניה את מצליחה להפתיע!!! העיצובים מקסימים, יצא פשוט מהמם!!!!!!"

* אלבום ברכות דיגיטלי וקולאז' תמונות על קנבס למסיבת בר המצווה. הלקוחה, המגיעה אלי בפעם השניה (הפעם הראשונה היתה אלבומסיפור ליום ההולדת ה 50 של בעלה לפני מס' חודשים), בחרה להיעזר בשירותי לעיצוב תמונת קולאז של הנער החוגג בר-מצווה, מתמונות מכל תקופות חייו, וכן עיצוב אלבום ברכות מתמונות שהוכנו עבורו ע"י צלם מיקצועי. (מאי-יוני 2010). לאחר המסיבה כתבה לי הלקוחה: "הי בתיה, מה שלומך? הארוע הסתיים והיה באמת מקסים. בסופו של דבר הכל דפק כמו שתכננו. קיבלנו תגובות רבות מאוד של התפעלות. הקולאז' והאלבום זכו להצלחה מסחררת… נשאלתי מי עשה ואיפה וקיבלנו תגובות התפעלות רבות מאוד. דפי הברכות באלבום היו בדיוק במידה הנכונה , לא יותר ולא פחות. מאוד ייתכן שתקבלי קליינטים חדשים בקרוב…אני שוב רוצה להודות לך על העבודה המקצועית . היה לי נעים מאוד לעבוד איתך"

*אלבום דיגיטלי ליום הולדת ה- 40 שמכינה אישה מקסימה לבעלה האהוב. האישה תיכננה בתחילה להכין את האלבום בעצמה, בעזרת תוכנת חינם של "לופה", אולם בשלב כלשהוא החליטה להפיק אלבום מיקצועי יותר, ומצאה את "תמונות סיפור אהבה" ב"זירת העורכים" של לופה. בעיקבות שיחתנו הראשונה החליטה להיעזר בשירותי, ואף להכין מצגת תואמת המתבססת על האלבום הדיגיטלי המעוצב. (יוני 2010) . לאחר המסיבה שבה קיבל הבעל את האלבום והמצגת, הוא כתב לי:"בתיה שלום.ראשית, אני מצטרף לאשתי ומודה לך על העבודה המקצועית – האלבום זוכה לשבחים רבים ומהווה מזכרת יפה מאוד עבורי. יומיים השבוע הבאתי אותו לאוניברסיטה והראיתי בגאווה לסטודנטים ולעמיתים שלי…"

*אלבוםסיפור לחתונת הכסף של ההורים: אלבום דיגיטלי מעוצב המספר את סיפורם של ההורים מאז ילדותם, דרך פגישתם ועד היום, כשהם חוגגים 25 שנות נישואין. האלבום הדיגיטלי הנבחר הינו בגודל של 29*29 ס"מ, בכריכה קשה מעוצבת ומודפסת. כתבה לי הלקוחה: "…היה לי מאוד נעים וכיף לעבוד איתך ,תודה על עבודה מדהימה"

 * אלבום ברכות דיגיטלי, מפואר וחגיגי המיועד למסיבת הפרידה של מנהל בכיר מאוד במשרד ממשלתי, עם פרישתו לגימלאות. האיש הנערץ והמוערך מאוד על ידי עמיתיו ועובדיו, יקבל אלבום ברכות דיגיטלי מרהיב, המכיל את כל הברכות הלבביות ששלחו כולם מראש, ואשר שובצו באלבום הדיגיטלי ביחד עם תמונות מאירועים שונים. לאחר הארוע כתבה הלקוחה שהזמינה את האלבום: " …מודים מאוד מאוד על האלבום המקסים, היה שוס…. אבי נהנה והתרגש…" "…כצפוי זכה האלבום שהכנת למחמאות רבות רבות , היה מרגש מאוד לראות את התוצר שמשרה אווירת שמחה וצבעוניות ה"בחור" היה בעננים הרבה תודה…". אבל "רק" במחמאות במייל לא הסתפקו מארגני המסיבה, והם שלחו לי את המכתב הבא.

* אלבום דיגיטלי מעוצב ומצגת נלווית על DVD, לרגל יום הנישואין ה- 30 של ההורים. המכינים- ילדיהם האוהבים, אספו תמונות מאז החתונה ועד היום, והאלבום יעוצב ברוח הומוריסטית וקומית, באמצעות דמויות מספרות ובועות דיבוב, המתאימה לחוש ההומור של ההורים. כתבה הלקוחה: " הי בתיה יום חמישי האחרון נערכה המסיבה בבית והיה פשוט מדהים. ההורים התרגשו מאוד מהאלבום ומהסרטון ולא הבינו איך כל הזמן הזה זה הוסתר מהם… אני מודה לך שוב על כל המאמץ, יצא באמת מדהים..! אני אמליץ עליך לחברים..תודה"

* אלבום דיגיטלי ומצגת לבר המצווה של דניאל- נער חמוד ופעלתן, שאמנם בחר בנסיעה לחו"ל על פני מסיבת בר מצווה, אך לא וויתר על אלבום ומצגת לציון תחנה כה חשובה בחייו. במיוחד לאור העובדה שאחותו ה(כמעט) תאומה, קיבלה אף היא אלבום + מצגת מבית היוצר של "תמונות סיפור אהבה". כתבה האם: "…הגענו למוצר הסופי, הספר מקסים ויפה,… היה נהדר לעבוד איתך, למזלינו את בעלת סבלנות רבה, ונחמדה, תמשיכי כך !!"

* אלבום ברכות דיגיטלי לרגל פרישתו של סמנכ"ל החברה. מנהלת התיפעול בחברה המשפחתית טרחה ואספה ברכות ססגוניות ומעוצבות מכלל העובדים. אליהן צורפו תמונות מקסימות מאירועי חברה וטיולים. הכוונה המקורית היתה לעצב אלבום רגיל, אולם, מהר מאוד התברר כי עיצוב בפוטושופ, והדפסה דיגיטלית של האלבום עונים על כל הציפיות ואף יותר… כתבה הלקוחה: " לבתיה היקרה, תענוג ומקצועיות – זו חוויית העבודה איתך, היה נפלא להכיר אותך ואת עבודתך המקצועית ומלאת השמחה. אני בטוחה שנפגש באלבומים הבאים…בתודה לבבית, איילת"

* תמונת קולאז על קנבס של לקוחה וותיקה, שהכינה בעבר אלבום ומצגת ליום הולדת 60 של אמה. הפעם הכינה קולאז' תמונות מקסים, מודפס על קנבס, של הילדים, לכבוד יום הולדתו ה- 40 של בן הזוג. כתבה הלקוחה: "היי, ידעתי שאני יכולה לסמוך עלייך 🙂 יצא מקסים !"

* אלבום ברכות דיגיטלי לבת המצווה של שני, ילדה מתוקה מתל-אביב. עבור אלבום הברכות נבחרו תמונות מתקופות שונות בחייה, על פי נושאים שונים. עוצבו 5 עמודים אשר ישוכפלו באלבום מס' פעמים על-פי כמות האורחים (מהלך המיועד להוזלת עלויות). כמובן שגם ההורים ישלבו בעמוד הראשון את ברכתם לבת המצווה. נבחר אלבום ריבוע בכריכה קשה מעוצבת ומודפסת. כתבה האם לאחר המסיבה: "… האלבום היה מושלם כהגדרתה ובהחלט הספיק. אמנם לא השאירו פיסה ריקה אבל שמתי לב שהיו הרבה כפילויות כלומר יש ילדים שאוהבים להשאיר חותם בכל עמוד…."

* אלבום/ספר הנצחה דיגיטלי לזכרו של אב המשפחה, מיועד להפקה משפחתית וכן לחברים וקרובים, לרגל 3 שנים לפטירתו, ביוזמת משפחתו האוהבת. האלבום מכיל תמונות, סיפורים וקובץ מרשים של הספדים שנכתבו ע"י משפחתו ומכריו הרבים, והמוקירים את זכרו. כתבה הלקוחה : " בתיהל'ה , מקסים, מרגש ומקצועי להפליא, עברתי במהירות תמונה אחרי תמונה, בלעתי הכל במהירות כי לא יכלותי להתאפק. עונג רב גרמת, תודה, תודה,"

*אלבום דיגיטלי ומצגת הנצחה לזכרו של שוטר ובן משפחה אהוב, שנרצח בפעולת איבה. המשפחה בחרה באלבום זיכרון המשלב גם את ההיסטוריה האישית השזורה בתמונות מכל התקופות, הספדים ושירים. האלבום מיועד להכנה לקראת יום השנה למותו. לאחר האזכרה כתב הלקוח: ".. בהחלט אלבום מרגש… אצור קשר להדפסת עותק נוסף…"

*קולאז' מודפס על קנבס, לבבי ליום האהבה, שבאמצעותו ביקשה נערה חמודה, להפתיע את בן זוגה. הקולאז' הכיל 6-7 תמונות וברכה יפה, והועבר להדפסה על קנווס. התוצאה שהתקבלה היתה יפה ואיכותית. כתבה הנערה: " בוקר טוב בתיה, יצא מהמם. חברי התלהב מאד. תודה רבה"

* ספר/אלבום דיגיטלי וכמובן מצגת, לרגל יום ההולדת ה- 15 של סוכנות ביטוח מצליחה ומשגשגת. האלבום מכיל מלבד "סיפורה של הצלחה" גם אנקדוטות מחיי המשרד והעבודה, תמונות מאירועים חברתיים בארץ ובחו"ל, תיעוד היסטורי של תהליכי עבודה, והעיקר- את ה"אני מאמין" שלה ושל עובדיה. תגובת הלקוחה: "האלבום והמצגת יצאו נהדר !! כל העובדים הופתעו ומאוד אהבו את התוצאה ! תודה רבה"

* אלבום דיגיטלי מעוצב לבת מצווה של ילדה מתוקה. האלבום יכיל תמונות מתקופות שונות בחייה, ויהיה מחולק לפי נושאים. ישולבו בו גם תמונות "בוק" של צלם מיקצועי, לקינוח. כתבה הלקוחה: " הרגע הגיע הספר. פשוט מדהים ! יצירת אמנות ! תודה".

*אלבום דיגיטלי מעוצב לכבוד יום הולדתה ה- 60 של אישה. בעלה, המכין לה את האלבום וגם הפתעות נוספות, החליט לקחת אלבום בכריכת עור, בעל מראה יוקרתי במיוחד. תוכנו של האלבום הוזמן כמובן גם כמצגת ואף שולבו בו קטעי וידאו מישפחתיים ישנים. תגובת הלקוח: "בתיה שלום …לפני יומיים נערכה מסיבת יום ההולדת של אשתי וכאשר מסרתי את האלבום המקסים לאשתי במעמד של הילדים שלי , בני הזוג והנכדים הייתי מאד נרגש והרגשתי שדמעות זולגות מעיני……זאת היתה עבורי חוויה של "פעם בחיים" ובכלל כל התהליך של הכנת האלבום משלב איסוף התמונות, המכתבים ושאר המסמכים לשלב של הפגישות המקסימות איתך, לשלב של העימוד, לעיצוב, להדפסה ועד כריכת העור….כל התהליך הזה לקח אותי בחזרה ב"מנהרת הזמן" לימים, חוויות וזכרונות מהעבר הרחוק והקרוב…..אך אני חייב להדגיש שהתרוממות הנפש הזאת לא היתה מתקיימת לולא היתה לי ההזדמנות הנהדרת לפגוש אותך ולעבוד יחד ועם אשת מיקצוע מקסימה, סבלנית ומפרגנת כמותך……מעבר לשרות המעולה ,לעיצוב המדהים ולכל התהליך המקצועי שעשית בקשר להפקת האלבום היה לי כיף להתארח במשרדך, להכיר אותך ,את בעלך ואת ילדיך הנחמדים……אני רוצה להודות לך מקרב לב על אותם רגעים נפלאים והתבקשתי על ידי אשתי והילדים שלי למסור לך את תודתם והערכתם…..אני מקווה ומייחל להזדמנות נוספת בעתיד להפגש ולעבוד איתך על "פרוייקט" חדש…… בהוקרה ובהערכה……אלי"

* אלבום דיגיטלי מעוצב ומצגת נלווית, לבר המצווה של נער מקסים. המצגת והאלבום יעוצבו בסגנון קומי הומוריסטי, שבו הדמות המספרת (הילד עצמו) תלווה את כל השקפים/עמודים, בסיפור בסגנון ז'אנר הקומיקס הידוע. כתבה הלקוחה: "…היה מצוין . הספר והמצגת יצאו מקסים כולם התלהבו".

*תמונת קולאז' מודפס על בד קנבס בגודל של 60*90 אשר תודפס על בד קנבס, ומיועדת כמתנה לילדת בת-מצווה. הקולאז' יכיל כ 30 תמונות מתקופות שונות בחייה, ומיועד לתליה כמזכרת לשתים-עשרה השנים הראשונות. תגובת הלקוחה: "הקולא'ז היה נהדר. זכה לתגובות רבות מהקהל ובעיקר ריגש את בתי"

*אלבום דיגיטלי- "איחולים לבביים" ליום הולדת 65 של אמא וסבתא יקרה. מלבד האפשרות לאחל לה את כל הטוב שבעולם, פותר מבנה האלבום חוסר נגישות לתמונות הילדות של האם. התמקדות בתמונות עכשוויות, המשולבות באיחולים, מהווה פתרון הולם למשפחה גם מבחינה כספית. תגובת הלקוח: "המסיבה הייתה ביום שלישי – היה מאד נחמד. אמא מאד שמחה והתרגשה לקבל את האלבום (לא הצליחה לאכול את המנה הראשונה כי רצתה לקרוא ולקרוא). היה מרגש ומזכרת מאד יפה. תודה רבה על העזרה בביצוע מטלה חשובה זו."

*אלבום ברכות דיגיטלי לרגל יום הולדתה ה- 50 של אישה. בני המשפחה אספו עשרות ברכות מחברים ובני משפחה, אשר בשילוב תמונות מתקופות שונות בחייה, יהפכו לאלבום מרגש ומיוחד. בני המשפחה בחרו באלבום בגודל A4 פנורמי, בכריכת בד מקסימה. כתבה הלקוחה המופתעת (שכבר הזמינה ממני 2 אלבומים בעבר): "…הי בתיה, הרומן שלנו עדיין ממשיך…….קיבלתי את הספר מהמשפחה- וכל כך התרגשתי…לרגע לא חשדתי שהם מכינים לי ספר, וזו המתנה הכי יפה שיכולתי לקבל. תודה לך, יצא מקסים"

*אלבום ברכות דיגיטלי לרגל יום הולדתה ה- 50 של אישה. בני המשפחה אספו הרבה ברכות מחברים ובני משפחה, אשר בשילוב תמונות מתקופות שונות בחייה, הפכו לאלבום מרגש ומיוחד. בני המשפחה בחרו באלבום מרובע וגדול. כותב הלקוח "…וואיי וואי בתיה יצא אדיר! הבאנו לה את הספר מול כולם בברכה המשותפת והיא מאוד התרגשה! עד עכשיו היא כל היום מדפדפת בו.. לא יכל לצאת יותר יפה ממה שעשית! תודה רבה רבה רבה!!"

* אלבום דיגיטלי ומצגת לרגל יום הולדת 75 של אמא וסבתא אהובה. האלבום והמצגת מגוללים גם את סיפורה המיוחד של המשפחה, שהינה מראשוני המשפחות החקלאיות שהתיישבו ברמת השרון, וברשותה תמונות נדירות מתקופה זו. המשפחה בחרה באלבום מרובע גדול (30*30 ), מודפס בהדפסה דיגיטלית איכותית (כמובן). המצגת תועבר על תשתית של POWER POINT בליווי מוזיקה קלסית. כותב הלקוח: " שלום בתיה, הקולאז' שתכננתי יצא ממש גרוע, אבל מזל שיש לי אותך ועשית מצגת פצצה !! אשתי ואני עברנו על המצגת והתמוגגנו עמוד אחרי עמוד (מזכיר לך שהרבה מפרנסתי מבוסס על מצגות- רואה הרבה, מכין הרבה, אז לא כ"כ מהר אני מתמוגג ויש כאן וואחד התמוגגות רצינית). עכשיו אני יכול לומר לך שאת היית הראשונה שצלצלתי אליה אחרי רשימה שנגללה לעיני בגוגל בחיפוש אחר הכנת מצגות. בד"כ, וכך תיכננתי גם הפעם, אני מברר אצל כמה. משהו גרם לי לעצור ולא להמשיך בירורים- ועל זה נאמר- אינטואיציה חשובה בחיים".

*סיפור אהבה מעוצב בצורת סיפרון בגודל A5 המכיל את סיפור אהבתם של זוג צעיר וחמוד, החוגג שנתיים לחברות. הסיפרון נכתב בסגנון של קטעי יומן, בשילוב אלמנטים עיצוביים קלילים ורומנטיים, ותמונות אוהבות של בני הזוג. הסיפרון הוזמן כמתנה מיוחדת לבן הזוג, לרגל שנתיים לזוגיותם. תגובת הלקוחה: "……הספר יצא מקסים והתקבל בהתרגשות רבה על-ידי ג…"

*אלבום דיגיטלי מרהיב כמתנה ליום הולדתו ה- 70 של אב המשפחה. הארוע נחגג בהשתתפות בני המשפחה והחברים הקרובים. סיפור חייו המיוחד ויוצא הדופן, מגולל בתמונות ובטקסטים, ומהווה כמובן הפתעה וגולת הכותרת של הערב המתוכנן. האלבום מעוצב כמובן בפוטושופ, התמונות הישנות עוברות טיפול ורסטורציה המחזירים להם את יופיין המקורי. כותבת הלקוחה:"…המסיבה הייתה נהדרת, כולם נהנו מהמצגת האלבומים יצאו נהדרים – תודה רבה על כל ההשקעה ! בסוף קצת הצטערתי שלא השארתי עמוד אחד או שניים שאנשים יכתבו למרות שבתכנון המקורי האלבום לא אמור היה לעבור בין האורחים. ממליצה בחום להשאיר עמוד סתם למקרה ש……."

* אלבום דיגיטלי ומצגת לבת-מצווה המספר את סיפורה של ילדה מקסימה, בתמונות ובטקסטים, בסגנון הומוריסטי ולקליל, לכבוד מסיבת בת המצווה שלה. המצגת זהה לאלבום, משולבת במוזיקה שנבחרה ע"י הנערה, ותוקרן במהלך הארוע, להנאת האורחים. כותבת הלקוחה:"…המצגת הוקרנה בהתחלת הערב כשהתמונות רצות ומיד מתחיל שוב וחוזר חלילה למשך חצי שעה באמצעות מחשב, כתוביות היו ברורות וקריאות והכל היה ברור ובהגדלה, את השירים הם לא השמיעו, אלא הדי.ג'. השמיע את המוסיקה שלו ברקע, אבל לא נורא, היה נהדר. את הספר לא הבאתי, אבל לקחתי אותו לעבודה להראות לחברותיי והיתה התלהבות. בשבת הקרובה יש לנו סיבוב שני – מסיבה במסעדה עם המשפחה וחברים ושוב נביא האלבומים ונקרין המצגת" .

* אלבום בר מצווה דיגיטלי-מעוצב הכולל גם עמודי ברכות וגם סיפור בתמונות, המספר את סיפורו של התינוק שהפך לילד ועתה הוא נער החוגג בר מצווה. כתבה הלקוחה: "הספר והמצגת יצאו מקסים כולם התלהבו…"

* אלבום דיגיטלי מעוצב לרגל חתונת הכסף של ההורים- 5 ילדיהם החליטו להכין להם הפתעה – אלבום מעוצב בהדפסה דיגיטלי, המספר את סיפור המשפחה ! כתבה הלקוחה: "לבתיה שלום, קיבלנו את האלבום, הוא יצא מקסים ! היה ממש כיף. ההורים מאוד שמחו ואהבו את המתנה. כל מי שראה את המתנה החמיא עליה. תודה על הכל"

* אלבום דיגיטלי ברכות לבת מצווה של ילדה חמודה, החוגגת את בת המצווה שלה עם משפחה וחברים. האלבום מעוצב כך שכל עמוד מכיל גם 2-3 תמונות של הילדה מתקופות, גילאים ואירועים שונים ומגוונים, וכן משטח מעוצב המיועד לכתיבת ברכות לחוגגת, במהלך הארוע עצמו. בין עמודי הברכות נשזרים גם עמודים מעוצבים משפחתיים או אישיים, המראים את הילדה בפרקי חיים שונים, עם או בלי המשפחה. כותבת האם: "…האלבום יצא מקסים וכולם ממש אהבו אותו ומלאו אותו בברכות. למזלי נשאר בדיוק מקום אחד בשבילי לכתוב…"

 * אלבום דיגיטלי ומצגת לכבוד יום הנישואין ה- 50 (חתונת הזהב) של זוג מדליק, מקסים ואוהב. האלבום והמצגת היוו הפתעה וגולת הכותרת במסיבת ההפתעה שמכינים להם ארבעת ילדיהם. תגובת הלקוח: "היה מדהים !!! הפתעה הייתה מושלמת. המצגת רגשה את כולם – אנשים ממש בכו מהתרגשות. ליוויתי את המצגת בקטעי סטנד אפ וסופר אלברט היה גולת הכותרת…תודה על הכל"

* אלבום מזכרת מעוצב וחגיגי המתעד שלושה ממנהליה הבכירים של חברה, הממוקמת בסין, בעת ביקורם בישראל, בשילוב טקסטים המתארים את המקומות בהם ביקרו מהיבט תיירותי . תגובת הלקוח: "… מאוד מרוצים ! האלבומים מקסימים ומושקעים. מזכרת ממש יפה מהביקור שלהם. אשמח להמשיך לעבוד איתך בנושאים הקשורים לעריכת אלבומים בעתיד- ממש תענוג!"

 * אלבום ברכות דיגיטלי שהופק לרגל פרישתו של מנהל מחלקה בבית חולים. האלבום הכיל תמונות של כל עמיתיו ועובדיו, בתוספת הקדשות אישיות שנכתבו לו מראש ושולבו באלבום. תגובת הלקוחה: "המסיבה היתה מאוד מקסימה ומרגשת. וכמובן האלבום. הוא סיפר לי שהוא מסתכל וקורא מהתחלה לסוף, מהסוף להתחלה וחוזר חלילה, וגם הצוות מרוצה מאוד שיש אלבום במחלקה. תודה רבה ובוודאי עוד נשתמע"

* אלבום הנצחה דיגיטלי מיוחד במינו, שהכיל הספדים המומים של חברים ומשפחה, אשר נכתבו במהלך השבעה, לצד תמונות וצילומים של הנפטר עצמו, שעסק בצילום כתחביב בשעות הפנאי. האלבום חושף את ההערכה והאהבה העמוקים שרכשו לו מכריו ומשפחתו. תגובת הלקוחה: "…האזכרה עברה והיה מאוד מכובד ומרגש. אנשים מאוד התפעלו מהאלבום. היה לי חודש קשה מאוד תוך כדי הכנת האלבום ועד האזכרה, אבל עכשיו אני מרגישה שהצלחתי לסגור פרק קשה , כדי שאוכל להמשיך את חיי. תודה שהיית שם איתי ברגעים כל כך קשים עבורי. היית אוזן קשבת ובמיוחד עם הרבה לב ותשומת לב לפרטים הקטנים החשובים .הצלחת מבלי להכיר את בעלי להעביר ולתאר את בעלי כפי שהוא היה, בצורה כל כך מכובדת וראויה , לתוך אלבום מהודר. המקצועיות, האנושיות והאישיות שלך , באו לידי ביטוי בכל דף באלבום. אני שמחה שהכרתי אותך ובחרתי בך להפיק ולעצב לי את האלבום . הנוכחות שלך איתי בהכנת האלבום נתנה לי ביטחון ושקט נפשי שאני בידיים טובות ומסורות ועם אדם יצירתי ובעל רעיונות. תודה רבה "

* אלבום הנצחה דיגיטלי שתיעד את חייה יוצאי הדופן של אישה אמיצה ומדהימה, מאז ילדותה בארצות הברית, דרך הקמת משפחה בישראל, התמודדות רבת שנים עם מחלת הסרטן, והמורשת שהותירה אחריה. תגובת הלקוחה: "…כל המשפחה כולה התרגשה מאוד. זה היה מונח על המזנון וכשאבא התקרב הוא לקח את האלבום הצידה ופשוט בכה מרוב אושר. העברתי לו את הטלפון שלך, אני מניחה שהוא ייצור איתך קשר כי הוא מאוד רוצה עוד אלבומים… (חבל שלא הקשבתי לחברה שאמרה לי לעשות מראש…). בכל מקרה, המון המון תודה! היה לי כיף לעבוד מולך ועוד יותר כיף לראות את המוצר המוגמר."

* אלבום מעוצב לכבוד בת המצווה, שהכיל את הסיפור של הנערה החוגגת, בתמונות משולבות בטקסטים בעיצוב עליז והומוריסטי. האלבום גם הפך למצגת (ההפתעה היחידה) שהוקרנה במהלך הארוע, להנאת האורחים. תגובת הלקוחה: "…האלבום קצר מחמאות מרובות!! דקל הופתעה ואהבה את המצגת . המשפחה גם נהנתה ודקל הצליחה לשכוח לכמה שעות ששברה את היד לכבוד המסיבה/ות … הכי חשוב הוא שדקל מרוצה (ואני) היא כבר עיינה באלבום מספר לא מבוטל של פעמים . תודה על הכל! הפכת ספר אורחים "סתמי" ליצירה מרגשת"

* אלבום דיגיטלי מעוצב שהוכן לכבוד יום הולדתה ה- 65 של אם, ע"י בנותיה ונכדיה האוהבים. האלבום הכיל תמונות החל מילדותה וכלה בחיבוקים עם הנכדים, ולווה בטקסטים בחרוזים, מפרי עטה של בתה. הפעם אני מביאה את תגובתה של האם שקיבלה את האלבום וכתבה לי: "…בקשתי מתמי להודות לך באופן אישי. אני מוכרחה לומר לך שמזמן לא בכיתי כל כך. הספר העיצוב, הכיתוב, הגרפיקה, התמונות והסה"כ הספר הנפלא כל כך. הצבעים שלו, הסדר שלו , הרקעים הנפלאים והכי חשוב ונשגב מבינתי (למרות כל העבודה של תמי) כיצד קלטת אותי וזו באמת אני. הראיתי אותו לכמה אנשים כבר, וכולם פשוט התרגשו. בשל תהליך החלמתי אני עדיין לא כל כך ניידת, אולם כשאהיה כזו יש להראותו להרבה אנשים. אחותי ואני החלטנו לעשות ספר הנצחה כזה עבור הורינו המנוחים. המון המון תודה על עבודתך הנפלאה."

* ספר שירים אישי, של שישים שירים ששכבו במגירה, והופקו כמתנה מעצמה לעצמה, לכבוד יום הולדה ה- 60. הספר היה מיועד להפתיע את כל בני המשפחה, במסיבת יום ההולדת שלה. תגובת הלקוחה: "…כמעט כבר בוקר….אין אני יכולה לעצום את עיני ולישון. אין אני יודעת כיצד אכיר לך תודה על הכל. הפקת בי את האומץ לכתוב..לכתוב ועוד פעם לכתוב. קוראת אני כבר בפעם הרביעית או החמישית לא סופרת כבר את הספר ש א נ י כתבתי…כן זו אני שכתבתי והצלחתי…והכל בזכותך. הרגישות שלך והקליעה שלך לכל מה שרציתי שיהיה בתוך הספר…הרי ברור לי שאת זו שתפיקי לי גם את הספר השני…והשלישי…ואולי עוד… בתיה…אין מלים בפי…נשימתי נעתקה מהתרגשות . יושבת אני עכשיו ומנסה לדמיין מה יגידו ילדי ומשפחתי. הייתי רוצה עכשיו באמת להיות כבר זקנה בחודש. אוהבת אותך ומחבקת אותך . ת ו ד ה"

 *אלבום מזכרת מעוצב שקיבלה במתנה אישה ואם, שהנסיבות של החיים היקשו עליה להינות מחמש השנים הראשונות בגידול בנם המשותף, מבעלה. האלבום הכיל תמונות של הילד, בכל שלבי חייו עד לגילו הנוכחי, מעוצבות בתוספת קטעי שירי ילדים שהעצימו את האווירה. תגובתה של האישה אחרי שקיבלה את המתנה: " בתיה שלום ! שמי XXX ובטח את כבר מכירה אותי דרך התמונות ומהסיפורים של YYY. האלבום זה המתנה השנייה הכי יפה שלי בחיים, כמובן שהראשונה היא בני . נורא התרגשתי עד דמעות. עשית עבודת מלאכים. יש לך את זה. תמשיכי לרגש עוד ועוד אנשים. נועדת בשביל זה, תודה ענקית"

* אלבום הנצחה דיגיטלי לזכרו של אב משפחה יקר ואהוב, אשר נפטר בדמי ימיו ממחלת הסרטן, והותיר אחריו אישה וילדים צעירים מאוד. מקץ חמש עשרה שנה, ניסתה הבת הבכורה להפיק אלבום לזכרו, אולם התנסות לא מוצלחת עם מעצבת גרפית הקפיאה את הפרוייקט לשנתיים. לקראת יום השנה ה- 17 למותו, אזרה עוז וניסתה שוב. תגובת הלקוחה עם סיום הפרוייקט, והפקת האלבום בכמה עשרות עותקים.

* אלבום איחולים לבביים שהכינה לקוחה שלי, לכבוד יום הולדתו ה- 40 של בעלה. היא חיפשה משהו אחר, שונה, והחלטנו להכין אלבום ובו 41 איחלוים ליום הולדתו (אחת לשנה הבאה). תגובת הלקוחה: "בתיה היקרה, מעטות המילים שיש לי על מנת לתאר את שביעות רצוני מעבודתך המושלמת לאלבום ה – 40 לבעלי. הציפייה הייתה גבוהה ואף גבוהה מאד מיותר לציין שעמדת הרבה מעבר לציפיות ומעבר לכל דמיון. בתיה – יש לך כשרון מדהים!!!! ומעבר לזה הסבלנות והכיף שהיה לי לעונג לעבוד איתך. בהזדמנות זו אני מתנצלת על ש"שיגעתי" אותך ומודה לך על הסבלנות וההשקעה. אז באמת קצרה היריעה מלהכיל את כל המילים הטובות והפרגון על עבודה מושלמת. פשוט תודה!"

* אלבום דיגיטלי ומצגת מעוצבים , שהוכנו לרגל יום הולדתו ה- 70 של אב המשפחה. בשל היותו של האיש אדריכל מוביל בתחומו, שכתב לא מעט ספרים, עוצב האלבום ברוח ובשילוב כריכות ספריו, כמוטיבים חוזרים באלבומו, לציון הישגיו הרבים. כתבה הלקוחה: "בתיה היקרה, המון המון תודה על האלבום המעוצב המקסים שהכנת עבור יום הולדת ה-70 של אבי. האלבום יצא פשוט מדהים, הרבה יותר יפה מכל מה שציפינו ויכולנו לדמיין. כמובן שהוא התרגש והתפעל מאד, וכך גם כל ה"חבר'ה" שהשתתפו בחגיגת יום ההולדת שלו. אז שוב המון תודה, לא רק על התוצר הסופי, אלא גם על תהליך העבודה מולך, שהיה נעים וכיפי לאורך כל הדרך, עם המון אכפתיות, סבלנות והשקעה מצידך, עד הפרט האחרון. נשמח להיעזר בשירותייך גם לשמחות נוספות!"

* מצגת "סיפור אהבה" שהכינה אישה אוהבת לבן זוגה לכבוד יום הולדתו. המצגת הכילה תמונות משותפות מטיולים, אירועים ומסיבות בהן הם לקחו חלק, ולוותה בטקסטים רומנטיים ומוזיקה מתאימה. תגובת הלקוחה: " היי בתיה היה מדהים ובן-זוגי ממש אהב והתלהב מהרעיון. הוא לא ציפה לזה בכלל וזה היה ממש מושלם ובכלל לא רק הוא, הראתי את המצגת לחברים ולמשפחה וכולם התלהבו אז מסרתי את הפרטים שלך לשמחות הבאות…אז המון תודה :-)"

*אלבום ברכות דיגיטלי גדול ומהודר, בכריכת עור, שהועמד בכניסה למסיבת יום ההולדת ה- 60 של שני בני הזוג, שנולדו בסמיכות. האורחים שעברו ליד האלבום עילעלו, התרשמו, וכתבו לזוג את ברכותיהם. תגובת הלקוחה: " …לאחר שהאבק שקע. רציתי להודות לך על האלבום המקסים. למרבה ההפתעה – אנשים מילאו אותו בברכות כמעט עד הסוף ומאד התלהבו. תודה ואין לי ספק שניעזר בך גם בעתיד."

* אלבום פרידה דיגיטלי , שהופק כמתנה לרגל פרישתה של מנהלת העמותה, על-ידי עמיתיה לעבודה. תגובת הלקוחה: "האלבום בארוחת פרידה הייה ממש ההיי-לייט, השאיר המון רושם והתלהבות. רות ממש התרגשה מהאלבום, המון המון תודה. היית מקסימה!"

* אלבום דיגיטלי ומצגת שהוכנו לכבוד פרישתה של אחות ראשית במחלקה בבית חולים, ע"י עמיתיה לעבודה שהעריכו מאוד את תרומתה למחלקה. כתבה הלקוחה: " היה מקסים כולם התפעלו מהאלבום . והמצגת היתה מאוד מרגשת והכי חשוב שרבקה סיפרה יום למחרת שהיא לא מפסיקה לדפדף באלבום ואיך עשינו דבר כזה יפה ושאר האורחים ניגשו אליי ושאלו מי הכין את זה אז נתתי את פרטייך. שוב תודה על הכל אני שמחה שהגעתי אלייך, ומקווה שיהיו עוד בהמשך."

* אלבום דיגיטלי שהופק לכבוד יום הולדתו ה- 50 של אב המשפחה, ושילב בתוכו תמונות מילדות ועד עכשיו, מלוות בחריזה בהמשכים. מדברי הלקוחה: " …ראשית, אני רוצה להודות לך על המקצועיות , הסבלנות והאדיבות שהפגנת לאורך כל הדרך. אנחנו אוהבים מאוד את התוצאה הסופית ומודים לך על כך. אין לי ספק שנשתמש בשרותייך גם בעתיד. הארוע היה מאוד מוצלח, והאלבום קצר אין סוף תשבוחות… בעלי מאוד שמח באלבום ואהב מאוד את התוצאה. בקיצור, משמיים שלחו אותי אלייך…כפי שאמרתי לך, נשתמש בשרותייך בעתיד הקרוב לקראת הבר-מצווה. אלפי תודות על הכל."

צרו קשר