מצגת לאירועים- מתנה לחתונה

                                                         אהבתם?? שתפו!!-

מצגות לאירועים - מתנה לחתונהההכנות לחתונה

אחד מרגעי השיא הינו התקופה שבין הצעת הנישואין לבין החתונה עצמה- שלב ההכנות…
בשלב הזה, מרבית הזוגות נמצאים במירוץ מטורף, עד בלתי אפשרי, של השלמת כל סעיפי הרשימה אינסופית של מטלות החתונה, במקסימום SHOW , ובמינימום נזק כספי.
כל כלה היא מינימום- סינדרלה. כל חתן הוא לפחות BRAD PITT , כך לפחות הם צריכים להיראות ביום החשוב ביותר בחייהם. מה, לא?
אז אחרי שעושים סקרי שוק, או מבקשים המלצות מחברות, “סוגרים" על גן ארועים, צלם, אלבום דיגיטלי, מוזיקה, קייטרינג, שמלה, חליפה, תיספורת, וכו' וכו' וכו'.

המתנה שלכם- מצגת מעוצבת ומקצועית

ולמה אני טורחת לפרט את כל ההכנות ה(לעיתים) מייגעות הללו ? בעיקר משום שבתוך כל המהומה של ההכנות, בני הזוג נוטים לפעמים לשכוח שבקצה השני של האירוע- מתחילים החיים האמיתיים. והחיים האמיתיים האלו הם אלו שגם הביאו אותם עד הלום. הם עסוקים כל כך בלרצות את כולם, שהם שוכחים קצת את עצמם.
וזה הזמן לפנק אותם במתנה מיוחדת ומקורית, שתחזיר אותם אחורה לשלב הרומנטי- מצגת תמונות מעוצבת, המספרת את סיפור אהבה שלהם בשילוב של תמונות וטקסטים.
איך עושים את זה?
אוספים תמונות של בני הזוג מכל מיני תקופות בחייהם. אפשר ורצוי אפילו תמונות ילדות. רצוי שהתמונות שאספתם יהיו פחות או יותר באותם נושאים, ובאותן תקופות גיל.
יושבים קצת לשיחה עם חברים והורים, לומדים להכיר זוויות של הזוג, שעד כה לא היכרתם, ויוצאים לדרך, בליווי מיקצועי, להכנת מתנה רומנטית מאין כמוה- מצגת תמונות מעוצבת המספרת את הסיפור שלהם !
"תמונות סיפור אהבה" המתמחה בהפקת מצגות מרגשות לאירועים מרגשים, תסייע לכם בהפיכת ערימה של תמונות, עובדות ואנקדוטות, למתנה מרשימה ומרגשת במיוחד.
לכם אולי המשימה נראית כמו הר שלא ניתן לעבור אותו, לנו- זה תחום מיקצועי שאנו עוסקים בו רבות.
התגובות שקיבלנו על מצגות לאירועים מסוג זה, שהפקנו עד היום, נעו בין "זו המתנה היפה ביותר שקיבלתי לחתונה", לבין "היינו כל כך עסוקים בהכנות, ששכחנו קצת את עצמנו…תודה שזכרתם והזכרתם לנו".
המצגות המיוחדות שאנו מפיקים, מעוצבים בתוכנות מקצועיות כדוגמת ה"פוטושופ", מה שמאפשר כמובן מגוון עצום של אפשרויות, שלא קיימות בתוכנות החינמיות להפקת מצגות הקיימות כיום באינטרנט.
מצגת לאירוע, המבוססת על הסיפור של בני הזוג, ותהליך היכרותם וחייהם המשותפים, יכולה לשמש כרכיב מרכזי בתוכנית הערב. כאן תוכלו לצפות בדוגמאות למצגות סיפורי אהבה שהעלנו לאתר.

 האלבום הדיגיטלי

יתרון נוסף ומשמעותי מאוד לעניין הזה הוא היכולת להפוך כל מצגת לאלבום דיגיטלי מעוצב, כמזכרת מהחתונה.
איך הופכים מצגת לאלבום דיגיטלי משובח? את זה תשאירו לנו- המיקצוענים ! כל שאנו צריכים מכם להשלמת המצגת הינו קטעי מוזיקה שהזוג אוהב במיוחד (אתם יודעים, ה"שיר שלנו" וכדומה). את המצגת תקבלו מעוצבת אף היא (הדיסק והעטיפה), באופן תואם לאלבום, באיכות גבוהה, ומוכנה להקרנה מכל מכשיר DVD .

תענוג אמיתי !!

צרו קשר

Comments are closed.