מצגת תמונות מעוצבת לארועים

______________________________הכי כייף- לשתף!>>>

הכל אודות מצגות מקצועיות לשמחות ואירועים משפחתייםמחפשים כיצד להפוך אירוע למקורי ומיוחד? רוצים לשתף את האורחים בסיפור המרגש שהוביל לאירוע?
בין אם מדובר בחתונה, בר מצווה / בת מצווה, יום הולדת, יום נישואין או מסיבת פרידה, אשמח להחיות עבורכם את תקופת החיים שהובילה לאירוע ולהפיק עבורכם מצגת תמונות קצרה, מושקעת ומרגשת אותה ניתן להציג לאורחים במהלך האירוע.

מצגות התמונות של "תמונות – סיפור אהבה" מגוללות את הסיפור האישי שלכם עם המון רגש והומור, משלבות תמונות ותכנים מרגשים וזוכות להפוך ל"גולת הכותרת" של כל אירוע!

כל המצגות מבית "תמונות סיפור אהבה" מעוצבות בתוכנת הפוטושופ, משלבות עיצוב תמונות וטקסטים, וניתנות גם להדפסה בפורמט של אלבום דיגיטלי איכותי.
התמונות הנדרשות לכך, עוברות תיקון, ואנו שמים דגש מיוחד על תיקון התמונות הישנות, שידרוגן, והבאתן למצב אופטימלי של עוד כמה עשרות שנים של חיים, כחלק מהשרות, וללא תוספת תשלום.
ניתן להוסיף למצגת התמונות שלנו גם קטעי סירטונים קצרים שישולבו במצגת בשלב העריכה הסופית שלה.
כל מצגת תמונות מלווה במוזיקה מתאימה, רצוי כזו החביבה על בעל השמחה, נצרבת על גבי תקליטור DVD המעוצב אף הוא, המשמש כמתנה ראויה בפני עצמה.
מצגת התמונות מוכנה להצגה מכל מחשב, או מכל מכשיר DVD.

תהליך הפקת מצגת תמונות לארוע

  •  השלב הראשון והחשוב ביותר בהפקת המצגת הינו איסוף ובחירת התמונות הנכונות שיוכנסו. מומלץ לוודא שהתמונות הנבחרות ייצגו את כל הנושאים והתחומים הרלבנטיים לנושא, וכן את כל התקופות. בבחירת התמונות שישולבו במצגת רצוי לא לסנן תמונות בגלל איכותן הגרועה. תנו לנו להחליט האם תמונות מסויימות אינן מתאימות בגלל האיכות. במקרים רבים ניתן לבצע תיקוני תמונות בפוטושופ, ולשדרג את רמת התמונות כמעט ללא היכר, כחלק אינטגרלי מהעבודה, וללא עלויות נוספות.
  • בשלב שני  עם קבלת התמונות, נערוך תחקיר באמצעות שאלון מנחה מפורט, שמטרתו לאפשר לנו להכיר את נושא המסיבה ואת בני המשפחה באופן כזה שהטקסטים שישולבו במצגת יהיו טקסטים אותנטיים ומרגשים. הטקסטים שאנו משלבים במצגות יכולים להיות בכמה סיגנונות אפשריים, בהתאם לטעמכם האישי, ואינם דורשים תוספת מחיר. הסגנונות האפשריים הינם:  דוקו/מרגש, חריזה חופשית  קומי/הומוריסטי. חשוב לציין שהשרות שאנו מציעים, בכתיבת הטקסטים למצגת, לא מבטלים את האפשרות שלכם להיות יצירתיים ולהציע טקסטים חביבים משלכם. מטרתנו בהפקת המצגת הינה למלא את מקומכם באותם חלקים שבהם את מתקשים וצריכים עזרה ! (-:
  •  לאחר סריקת התמונות למחשב  תקבלו מאיתנו סקיצה בסיסית המחלקת את התמונות לפי שקפים, לפי ראות עינינו. מטרתו של שלב זה היא להגיע להסכמה מלאה ביננו לגבי כמות השקפים והתוכן שלהם, לפני שאני משקיעים זמן יקר בעיצוב המצגת.
  •  בשלב העיצוב עצמו נערכת אינטגרציה של הטקסטים, האלמנטים העיצוביים, התיקונים של התמונות עד לקבלת שקפים מרהיבים ומרגשים. חשוב לציין שאנו מגייסים את העיצוב עצמו כחלק מתהליך הסיפור שלנו. ברוח זו, שקפים עם תוכן "רומנטי" יקבלו עיצוב רומנטי, שקפים עם תוכן "ילדותי" יקבלו עיצוב ילדותי, וכן הלאה.
  •  השקפים מועברים אליכם לאישור העיצוב, ברמה של שקפים ולא ברמה של מצגת. שלב זה מסתיים עם מתן אישורכם הסופי להפקת המצגת עצמה.
  •  השקפים המעוצבים של המצגת עוברים לתוכנת עריכת מצגות, המשלבת את השקפים עם מעברים אסתטיים ומוזיקה יפה לבחירתכם. בשלב זה ניתן גם להוסיף למצגת קטעי סירטונים קצרצרים להשלמת האפקט המרגש!
  •  להזכירכם– בשל שיטות העבודה המיוחדות שלנו, בכל הפקת מצגת תמונות ניתן לקבל גם אלבום בהדפסה דיגיטלית, המבוסס על עיצוב המצגת, בתוספת עלות ההדפסה בלבד !! וגם…
  • בהפקת אלבום דיגיטלי + מצגת של 30 עמודים/שקפים ויותר, תקבלו במתנה את עיצוב ההזמנה לארוע

דוגמאות למצגות לפי סוג הארוע:

כל הדוגמאות וכל הרעיונות למצגת תמונות ליום הולדת
כל הדוגמאות וכל הרעיונות למצגת תמונות כמתנה ליום הנישואין
כל הדוגמאות וכל הרעיונות למצגת תמונות לבר או בת מצווה
כל הדוגמאות וכל הרעיונות למצגת תמונות כמתנת פרידה או פרישה
כל הדוגמאות וכל הרעיונות למצגת תמונות כמתנה לחתונה, לחינה או למסיבת רווקות
כל הדוגמאות וכל הרעיונות למצגת תמונות לתינוק / לילדים
כל הדוגמאות וכל הרעיונות למצגת תמונות להנצחה וזכרון

– ניתן לשלב את המצגת עם הענקת אלבום דיגיטלי מעוצב (תואם) לחתן השמחה ולהפוך את האירוע למרגש אף יותר (למאמר: אלבום דיגיטלי + מצגת במחיר של אחד וקצת…). המצגת מוגשת על גבי דיסק באריזה מעוצבת אישית שמהווה אף הוא מזכרת מהאירוע.

מצגות לאירועים- הצעות למוזיקה

מגוון שירים המתאימים לשילוב במצגות, על פי נושא הארוע:

למגוון שירים המתאימים למצגת למסיבת פרידה או פרישה.
למגוון שירים המתאימים למצגת ליום נישואין / חתונת כסף / חתונת זהב.
למגוון שירים המתאימים למצגת לחתונה / חינה / מסיבת רווקות
למגוון שירים המתאימים למצגת ליום הולדת עגול
למגוון שירים המתאימים למצגת לבר מצווה
למגוון שירים המתאימים למצגת לבת מצווה
למגוון שירים המתאימים למצגת הנצחה וזכרון

עיצוב תמונות למצגת לאירועים

לקבלת פרטים נוספים על מצגת מעוצבת – צרו קשר (בתיה 054-8041040)
למאמרים שילמדו אתכם איך להפיק מצגת איכותית
חדש באתר- לוח עד בהתאמה אישית ובעיצובים מרהיבים

אם אתם עדיין מתלבטים, האם זוהי המתנה הנכונה, או האם הגעתם למקום הנכון, אתם מוזמנים לקרוא על רשימת הפרוייקטים שלנו, הנמצאים ממש עכשיו בהכנה, או להתרשם ממה שלקוחות יקרים כתבו עלינו, בעיקבות השרות שקיבלו…

צרו קשר (בתיה 054-8041040)