מתנה של חופשה ואלבום דיגיטלי

                                                             אהבתם?? שתפו!!-

מתנה של חופשה - אלבום דיגיטלייצאתם פעם לחופשה בצימרים או בתי מלון בחו"ל ואמרתם לעצמכם– "הלוואי שזה לא ייגמר אף פעם?" או "איפה המצלמה? חייבים להוכיח שכל זה קרה!"? אתם לא לבד, זה קורה לכולם. הצער הרב שבחזרה מחופשה בחו"ל, או סתם מכמה ימים באיזה צימר יוקרתי קשור בעובדה שכמה שעות, או במקרה טוב כמה ימים אחרי שאנו חוזרים הביתה, הכל נעלם כלא היה, ואנו מתקשים אפילו לתאר את הנוף ממרפסת הצימרים שלנו אפילו אם בהינו בו במשך שעות. אז לאלו מכם שחזרו מחופשה וכרטיס הזיכרון של המצלמה שלהם עמוס בכל טוב, ואין להם מושג מה לעשות אתו, יש לנו פתרון יצירתי.
אספו את כל התמונות שמנציחות רגעים בלתי נשכחים בחופשה – ישיבה במסעדה על רקע מגדל אייפל, רכיבה על פילים ברחובות דלהי, ליטוף כלבי ים בגלפגוס או אפילו צפייה פשוטה בטלוויזיה (מה פשוטה? יש HD!= היי דפינישן ) ושלחו אותן אלינו. מהתמונות שאספתם אנחנו ניצור "אלבוםחופשה" ונדאג לחקוק את זיכרון חוויית החופשה שלכם עמוק בלבכם ולהשאיר לכם גם מזכרת מרתקת ממנה. אם יש סיפור מעניין מאחורי חלק מהתמונות תוכלו לכתוב לנו אותו ואנו נדאג לשלבו בצורה מעניינת, מקורית ומושקעת באלבום התמונות שלכם. אם אתם רוצים ללכת רחוק יותר וצילמתם קצת בוידאו במהלך החופשה, תוכלו להעביר אלינו את חומרי הגלם ואנו נדאג לערוך עבורכם מצגת של תמונות וסרטונים, לשלב בין קטעי הוידאו גם פסקול מרגש, ולהנציח את החופשה באופן בלתי נשכח.

חופשה נעימה!

דוגמאות לעיצוב אלבוםחופשה (לצפיה בהגדלה הקליקו על התמונה):

אלבום טיול אלבום טיול
אלבום טיול אמא ובת לפאריז אלבום טיול חברות ללאס-וגאס
אלבום טיול אלבום טיול סיפור מסע בשביל ישראל
אלבום טיול קבוצת עבודה בסין אלבום טיול חברים בסרי-לנקה אלבום טיול אתגרי בשביל ישראל

 

לדוגמאות מתוך מגוון אלבומים דיגיטלים מעוצבים ומצגות לאירועים
חדש באתר- תמונות בהדפסה על קנבס בעיצובים מרהיבים – גם זו דרך להציג תמונות מחופשות
סקרנים לדעת אילו דוגמאות לאלבומים דיגיטליים מעוצבים, מצגות לאירועים ומוצרים נוספים "מתבשלים" אצלנו ממש בימים אלו? הקליקו כאן

צרו קשר

Comments are closed.