מתנות מפנקות לאירועים חשובים בחיים

                                                           אהבתם?? שתפו!!-

מתנות מפנקות- עיצוב תמונות

כאשר מישהו קרוב באמת, חוגג אירוע משמעותי בחייו, כמו חתונה, בר מצווה וכדומה, אתם יכולים להחליט לא להתאמץ, ולתת צ'ק מתנה כמו כל האחרים, ומצד שני, אתם יכולים לפנק את החוגג במתנה מיוחדת, שתראה לו/הם כמה אתם אוהבים ומעריכים. ודרך אגב, זה לא חייב לבוא במקום צ'ק, אלא בנוסף.
הנה כמה רעיונות אפשריים למתנות לאירועים שונים (עיצוב תמונות):

עיצוב תמונות בהדפסה על קנבס:

עם השיפור המדהים באיכות ההדפסה על קנבס בשנים האחרונות, ונגישותה ללקוחות, אפשר לפנק את החוגג/ים בתמונה מעוצבת ומרהיבה שלהם, התמונה מודפסת על קנבס איכותי, בכל גודל ובהתאמה לכל תקציב. ההדפסה על קנבס יכולה להכיל גם יותר מתמונה אחת, בעיצובים מרהיבים, ובוודאי שאפשר גם לשלב הקדשה מתאימה ומרגשת.
במסיבות בר או בת מצווה נהוג בשנים האחרונות להציב בכניסה לאירוע, תמונת קולאז' גדולה מודפסת על קנבס, המורכבת מכמה וכמה תמונות קטנות יותר של חוגג/ת בר / בת המצווה.

אלבום דיגיטלי מעוצב "איחולים לבביים":

מתאים במיוחד למסיבת הרווקות, המקדימה את החתונה של החברה הכי טובה שלכם…
האלבום הדיגיטלי המעוצב מהסוג הזה מכיל בכל עמוד איחול כייפי שהייתם רוצים לאחל לחברה המתחתנת, או לזוג המאושר, לחייהם המשותפים העתידיים. כל עמוד כולל גם תמונה של החוגג/ים. דוגמאות לאיחולים המתוארים: “ שתרשו לעצמכם לפתוח מדי פעם בקבוק שמפניה, גם אם אין סיבה", או "שתדעו להינות גם מהדברים הקטנים, בלי לשכוח את הגדולים" ועוד ועוד.

אלבום ברכות או ספר אורחים:

בין אם זו בר מצווה או בת מצווה, ובין אם זו חתונה, אין כמו לשמור למזכרת מהאירוע את כל ההקדשות והאיחולים החמים והלבביים, של האורחים. אפשר לקנות מוצרים מתאימים לנושא- מוכנים , ללא המימד האישי, ואפשר גם להכין מראש אלבום ברכות (ויש אנשים המכנים את המוצר גם ספר אורחים). ניתן לקבל את האלבום בכל גודל, בכל כמות עמודים (המותאמת לכמות האורחים הצפויה), במגוון כריכות, בהדפסה דיגיטלית איכותית מאוד.
העמודים המעוצבים כוללים תמונות מרהיבות של בני הזוג המתחתנים (או חוגג/ת בר / בת המצווה), בעיצוב המאפשר כתיבת ברכות נעימה ואסתטית.

לסיכום,
מתנות מפנקות מסוג זה, המורכבות מעיצוב תמונות ומשילוב של טקסטים, משמשות דרך נפלאה עבורכם, המחפשים את המתנה המיוחדת עם הטאצ' האישי, להעניק את אהבתכם לבעלי השמחה.

צרו קשר

 מתנות   

Comments are closed.