עיצוב תמונה מודפסת על קנבס – מתנה לחתונה

                                                       אהבתם?? שתפו!!-

עיצוב תמונות על קנבס כמתנה לחתונהרומנטיקה…
איך הכרתם? תשאלו כל זוג את השאלה הזו, ואם הזוג נמצא (עדיין) ביחסים טובים ואוהבים, תקבלו חיוך מאוזן לאוזן, מבט מיסתורי שבני הזוג יתנו זה בזה, כמו שואלים אחד את השני- האם לספר ? עד כמה לספר? והם יתרווחו במושבם, ויספרו לכם באופן שאין משכנע ממנו- שיד הגורל היתה בדבר, אם לא אצבע אלוהים בכבודו ובעצמו…
כן, כולנו רומנטיים בנשמתנו. גם הציניים שביננו, בעצם מסווים תחת מעטה עבה של שיריון, נטיות רומנטיות אמיתיות, ושאף אחד לא יבלבל אותנו עם עובדות…

ההכנות לחתונה…

אחד מרגעי השיא הינו התקופה שבין הצעת הנישואין לבין החתונה עצמה- שלב ההכנות…
בשלב הזה, מרבית הזוגות נמצאים במירוץ מטורף, עד בלתי אפשרי, של השלמת כל סעיפי הרשימה אינסופית של מטלות החתונה,במקסימום SHOW , ובמינימום נזק כספי.
כל כלה היא מינימום- סינדרלה. כל חתן הוא לפחות BRAD PITT , כך לפחות הם צריכים להיראות ביום החשוב ביותר בחייהם. מה,לא?
אז אחרי שעושים סקרי שוק, או מבקשים המלצות מחברות, “סוגרים" על אולם, צלם, אלבום דיגיטלי, מוזיקה, קייטרינג, שמלה, חליפה,תיספורת, וכו' וכו' וכו'.

המתנה שלכם- עיצוב תמונה על קנבס

ולמה אני טורחת לפרט את כל ההכנות ה(לעיתים) מייגעות הללו ? בעיקר משום שבתוך כל המהומה של ההכנות, בני הזוג נוטים לפעמים לשכוח שבקצה השני של האירוע- מתחילים החיים האמיתיים. והחיים האמיתיים האלו הם אלו שגם הביאו אותם עד הלום.
הם עסוקים כל כך בלרצות את כולם, שהם שוכחים קצת את עצמם.
וזה הזמן לפנק אותם במתנה מיוחדת ומקורית, שתחזיר אותם אחורה לשלב הרומנטי- תמונה מרהיבה, מודפסת על קנבס, קולאז' המשלב תמונות זוגיות שלהם מתקופות שונות.
איך עושים את זה?
אוספים תמונות של בני הזוג מכל מיני תקופות בחייהם המשותפים. ויוצאים לדרך, בליווי מיקצועי, להכנת מתנה רומנטית מאין כמוה-קולאז' תמונות מעוצב בהדפסה על קנבס, כולל הקדשה מרגשת !
"תמונות סיפור אהבה" המתמחה בעיצוב תמונות בהדפסה על קנבס, בהדפסה איכותית במיוחד, תסייע לכם בהפיכת ערימה של תמונות, למתנה מרשימה ומרגשת במיוחד.
לכם אולי המשימה נראית כמו הר שלא ניתן לעבור אותו, לנו- זה תחום מיקצועי שאנו עוסקים בו רבות.
התגובות שקיבלנו על תמונות על קנבס מסוג זה, שהפקנו עד היום, נעו בין "זו המתנה היפה ביותר שקיבלתי לחתונה", לבין "היינו כל כך עסוקים בהכנות, ששכחנו קצת את עצמנו…תודה שזכרתם והזכרתם לנו".
הקולאז'ים המודפסים על קנבס שאנו מפיקים, מעוצבים בתוכנות מקצועיות כדוגמת ה"פוטושופ", מה שמאפשר כמובן מגוון עצום של אפשרויות, שלא קיימות בתוכנות החינמיות לעיצוב קולאז'ים הקיימים כיום באינטרנט.

והתוצאה- תענוג אמיתי…

רוצים להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכון על מבצעים, הנחות, מוצרים חדשים, וטיפים מועילים

צרו קשר

Comments are closed.