עיצוב תמונות על קנבס – זה רעיון !

                                                                    אהבתם?? שתפו!!-

עיצוב תמונות בהדפסה על קנבסאיך אפשר להשאיר אותן במגירה? (התשובה: לא חייבים…)
במאמר הזה אציע לכם מגוון אפשרויות לניצול התמונות הטובות יותר, שצילמנו בעזרת המצלמה הדיגיטלית שלנו, ואשר בינתיים, נשארות ב"מגירה" הממוחשבת שלנו.

עידן השפע הדיגיטלי- צרות חדשות:

החיים בעידן השפע הדיגיטלי, זימנו לנו את האפשרות המבורכת לצלם ולצלם ולצלם, בלי נקיפות מצפון על ההוצאה הכספית מצד אחד, ותוך בחינה מדוקדקת ומיידית של התוצאה- מצד שני.
אך יחד עם השפע המבורך, צצה לנו בעיה חדשה- מה עושים איתן? איך מאפשרים לטובות ולמוצלחות שבתמונות שצילמנו להתבטא?
אצל חלק מאיתנו מתחבא לו צלם חובב מתוסכל, ואחרים מגלים כישרונות לא מבוטלים בתחום הצילום.
הגאווה שלנו מסתכמת בכמה בני משפחה וחברים המעריצים את התוצאות של הצילומים שלנו, וזהו.
בסיכומו של דבר, היופי הזה נשאר במחשב, או לכל היותר, מודפס באלבומים הדיגיטליים, או זוכה במקרים ממש מיוחדים, להגדלת תמונות.

בשנים האחרונות חלה התפתחות טכנולוגית מואצת בתחום הדפוס, והדבר מספק לנו את אחת מהאפשרויות היותר מתבקשות, שטרם כבשה את מקומה בשוק התמונות- הדפסת תמונות על קנבס.

תמונה על קנבס:

כיום קיימות מכונות דפוס איכותיות המאשרות זהות כמעט מוחלטת בין צבעי המקור של התמונה, לבין הצבעים בהם היא מופיעה בהדפסה על קנבס.
ישנם בתי דפוס (האיכותיים שבהם), המצליחים להפיק הדפסות חדות וברורות, אשר, בזכות החומרים שמשתמשים בהם, גם מחזיקות מעמד לאורך שנים.

מה אפשר לעשות עם התמונות:

האפשרות הבסיסית והמובנת מאליה כמובן, הינה פשוטה- הגדלת התמונה והדפסתה על קנבס כמו שהיא.
זוהי אופציה נהדרת כמובן, אך יש כאלו ביננו, המתענינים דווקא באפשרות השימוש בפוטושופ, דבר הפותח בפנינו מגוון אפשרויות חדש לעיצוב תמונות , ולא בהכרח מוכר בשוק:

  • אפשר ליצור קולאז'ים של תמונות המשתלבות בהרמוניה ובאסתטיות.
  • אפשר להפעיל אפקטים מיוחדים הקיימים בפוטושופ, העשויים להפוך את התמונה לתמונת אווירה ליוצאת דופן ויחודית (אפילו נושא נדוש כמו מגדל אייפל, יכול לקבל אפקט שיהפוך את התמונה למענינת במיוחד).
  • אפשר להוסיף לתמונה אלמנטים שיהפכו אותה למרהיבה במיוחד (מסגרת, רקע, פריט או אלמנט) או להוסיף טקסטים המעצימים את המסר של התמונה.

עיצוב תמונות בהדפסה על קנבס כרעיון למתנה מפנקת ומרגשת:

עידן השפע מאופיין גם במירוץ אחר המתנה המיוחדת. המתנה האולטימטיבית והמרגשת באמת היא זו שהושקע בה תיכנון, כמו גם רגישות ואהבה, ולאו דווקא זו שהושקע בה כסף.
עיצוב תמונות בהדפסה על קנבס יכולה לשמש דרך נהדרת עבורנו לעשות שימוש בתמונות הדיגיטליות מצד אחד, ולתת מתנה נהדרת למישהו שאנחנו אוהבים- מצד שני.

האיכות המתבטאת בשנים האחרונות בהדפסה על קנבס מצדיקה בהחלט התייחסות לאופציה כזו- מתנה מודפסת על קנבס– כאופציה מועדפת שכן היא עונה על כמה וכמה עקרונות חשובים:

  • היא איכותית,
  • היא אישית ובלעדית
  • היא יצירתית,
  • היא מלאה בתשומת לב…

מהמתנה המושקעת יכולים להינות בני המשפחה שלכם, לרגל יום הולדת, יום נישואין, יום האהבה, יום המשפחה וכדומה, כמו גם עמיתים לעבודה, לרגל פרידה או פרישה.

תמונות ישנות:

הנגישות של כל אחד כמעט לסורק תמונות איכותי, בבית או בעבודה, מאפשרת לנו להשתמש גם בתמונות הישנות באלבומים, בעידן הטרום-דיגיטלי.
למרות שחלקן דהו, הצהיבו, העלו אבק, או סתם הוזנחו, השימוש בתוכנת הפוטושופ, מאפשר לנו כיום לבצע רסטורציה ותיקונים של תמונות ישנות, דבר המעורר אותן לחיים מחדש, ומאפשר לנו עוד הרבה שנים של הנאה מהן.
ואם הן כבר נסרקו, שופצו והוחזרו לחיינו, למה לא לשלב גם אותן בעיצוב תמונות בהדפסה איכותית על קנבס, ולתת להן את הבמה הראויה?

לפרטים נוספים ודוגמאות של עיצוב תמונות בהדפסה על קנבס

רוצים להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכון על מבצעים, הנחות, מוצרים חדשים, וטיפים מועילים

צרו קשר

רול אפ

Comments are closed.