פרחים בתור מתנה או כקישוט

 

פרחיםהפרחים קיימים משחר ההיסטוריה אך יופיים וקסמם לא פג מעולם.

להלן מספר הזדמנויות בעבורן פרחים הם פשוט רעיון מצוין:

 

 

 

פרידה מבן זוג

 ידוע ומקובל, שמערכות יחסים לא תמיד מסתיימות בחתונה המיוחלת. לעתים נותרת ידידות ולעתים בני הזוג או אחד מהם מעוניין לסיים את הקשר לחלוטין. מומלץ וראוי לסיים זוגיות בצורה מנומסת ומכובדת. במקרה שזוגיות ארוכת טווח שלוותה בקשר רגשי עמוק מסתיימת לה באופן מוחלט, פרח בודד, או זר , יכול להיות המזכרת המושלמת. מתנה סמלית שנותנת לבן הזוג אפשרות להיזכר בנועם והחיבה ששררו ביניהם ולרכך את כאב הפרידה. פרח יכול להעניק לבן הזוג את התמיכה והאמפתיה לה הוא זקוק כ"כ לאחר הפרידה.

קישוט לכנסים בעלי אופי ירוק

לארגון פעילויות או כנסים אקולוגיים הדוגלים באורח חיים ירוק, קישוט טבעי נחוץ ותורם רבות לאווירה המתבקשת.  לדוג', שוק החלפות ("תן-קח") צריך לשדר שמטרתו היא לא רק" עסקים”. אלא עיקרו תרומה לקהילה, לנזקקים ולאיכות הסביבה (בד"כ בשווקים מסוג זה בתום החפצים הנותרים נמסרים לארגוני צדקה). קישוט בפרחים באירוע כזה, יוצר בקרב הנוכחים באופן תת מודע תחושה שלאירוע פן ערכי ולא רק כלכלי. תובנה זו תדרבן אותם למעורבות גבוהה, ולשאיפה להיות יותר פעילים. בנוסף, אם ישכילו מארגני כנס מכירת מוצרים אקולוגיים לקשט את המקום במיטב הפרחים הססגוניים שהטבע נתן, יוכלו ליצור ממש תודעה ותחושה שעל מנת לשמור על היופי, הפרחים,ועל כל צבעוניות הטבע- מומלץ להשקיע ולרכוש יותר מוצרים אקולוגיים וירוקים.

חיזוק הקשר עם בן הזוג

הרבה פעמים קשר בין בני זוג מתחיל בידידות תמימה, לאט לאט מתפתח לחברות, שהיא ברבות הימים יכולה גם להוביל לחתונה. נתינת פרח רומזת לבן הזוג (או לבת הזוג) שכעת מתעורר הרצון לעבור משלב של "ידידות” לשלב של "חברות”.

מסקנות

פרח יכול להיות כלי בעל עוצה גדולה, לכן כדאי ללמוד על הסגולות של הפרחים : מה מסמל כל צבע בפרח, אלו סוגי פרחים מסמלים רומנטיקה ואלו מסמלים עליזות וחיוניות, מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע על מנת לבחור את הפרחים המתאימים ביותר לכל מטרה.

 

Comments are closed.