תיקון תמונות ישנות

תיקון ורסטורציה של תמונות ישנותאהבתם?? שתפו !! –

תמונות משפחתיות ישנות, מכל התקופות, הן נכס משפחתי חשוב מאין כמותו. הן הדבק המחבר בין הסיפורים המשפחתיים, הן נתח מוחשי מההיסטוריה האישית,המשפחתית או הלאומית, הן החוט המקשר בין הדורות במשפחה. כבר אמרו חכמינו-אין טוב ממראה עיניים.

למה כדאי לתקן תמונות ישנות:

בתמונות הישנות קיימת סוג של איכות, על אף פגעי הזמן, שהיא נדירה בתמונות החדשות, הדיגיטליות. והנדירות שלהן עושה אותן אף יקרות הרבה יותר – עבורנו.
לעיתים תכופות פגעי הזמן דווקא מוסיפים לתמונות הישנות חן מסויים. למרות זאת,כאשר אנו רוצים לעשות משהו ממשי עם התמונות הישנות – לשלבן באלבום הדיגיטלי המעוצב שאנו מכינים ליום ההולדת של אבא, או במצגת התמונות במעוצבת שאנו מכינים ליום הנישואין ה- 50 של ההורים, או בקולאז מודפס על קנבס שאנו מכינים עבור סבתא – מומלץ מאוד שנשקול תיקון ורסטורציה של התמונות, לאחר הכנסתן למחשב בסריקה איכותית.

למה להיעזר במקצוענים לתיקון תמונות ישנות:

תיקון התמונות הישנות יכול להעשות באופן כזה המשמר את יופיין ויחודן, ויחד עם זאת נותן להם אריכות חיים לעוד שנים רבות קדימה. הביצוע של התיקון לתמונות מומלץ שיעשה ע"י מיקצוענים, בתוכנת הפוטושופ, למרות שקיימות בשוק גם תוכנות אחרות, חלקן חינמיות,המציעות תיקון לתמונות.

שירותי התיקון לתמונות ישנות – עלויות:

אנשים רבים, מתוך חוסר מודעות לאפשרויות התיקון של התמונות הישנות, או מתוך רצון להוזיל עלויות (ישנם גורמים מקצועיים לשיחזור ושיפוץ  תמונות ישנות, הדורשים לא מעט כסף עבור התיקונים) מתפשרים על שילובן באלבומים הדיגיטלים, במצגות המעוצבות ובקולאז'ים, כפי שהן, ללא התיקונים, וחבל…

אחד היתרונות בקבלת שירותי העיצוב המיקצועיים לאלבומים הדיגיטליים, למצגות המעוצבות ולקולאז'ים על קנבס, הניתנים ע"י "תמונות סיפור אהבה " הינו שהתיקון והרסטורציה של תמונות ישנות, המשולבות במוצר המוגמר, נעשים ללא תשלום נוסף (!) ותוך ניצול מקסימלי של היכולות הטכניות, הכישרון והניסיון, שצברנו עם הזמן.

כדי שתוכלו להתרשם, להלן כמה וכמה דוגמאות לתיקונים של תמונות ישנות, שבוצעו אצלנו:

 תיקון תמונות ישנות - צבע  תיקון תמונות ישנות  תיקון תמונות ישנות
 תיקון ורסטורציה לתמונות ישנות  תיקון תמונות ישנות  תיקון תמונות ישנות

היבט נוסף לתיקון תמונות מיקצועי, לאו דווקא של תמונות ישנות, מתייחס להעלמת אובייקטים מתוך תמונות, הפוגמים בהנאת הצפיה. אחרי תיקונים מסוג זה, הרבה יותר נעים ונחמד לשלב את התמונות המתוקנות באלבום הדיגיטלי המעוצב, במצגת התמונות, או בקולאז' בהדפסה על קנבס:

תיקון תמונות- העלמת פגמים

רוצים להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכון על מבצעים, הנחות, מוצרים חדשים, וטיפים מועילים

צרו קשר

Comments are closed.