אלבום דיגיטלי מעוצב ליום הולדת/ יום נישואין / חתונה / פרישה ועוד

אלבום דיגיטלי בעיצוב מיקצועי

 

 אלבום דיגיטלי כמתנה מרגשת:

נשמח להחיות ולהנציח יחד איתכם תקופות חיים משמעותיות ולהפיק עבורכם אלבום דיגיטלי מרגש. האלבום הדיגיטלי שאנו מעצבים משלב עיצוב תמונות מקצועי, יחודי ומושקע ותכנים אותנטיים, הקושרים בין התמונות ויוצרים רצף סיפורי מרגש. אם אתם מחפשים אלבום דיגיטלי בעיצוב מושקע ומיקצועי, לארוע מיוחד, הגעתם בדיוק למקום הנכון (-:

לאילו אירועים נסייע לכם להכין אלבום דיגיטלי:

בין אם מדובר בסיפור אהבה, סיפור חיים, או סיפורה של תקופה משמעותית, האלבום הדיגיטלי מהווה מתנה ייחודית ונפלאה לכל אדם ולכל אירוע – יום נישואין, בר מצווה / בת מצווה, יום הולדת עגול ומיוחד, חתונה, חתונת זהב / כסף, פרישה לפנסיה, פרידה מעובד,  יום הולדת לילד / לתינוק ועוד.
לקוחותיי מספרים שהאלבום הדיגיטלי המעוצב של "תמונות – סיפור אהבה" זוכה להפוך למזכרת החשובה והמרגשת ביותר בכל אירוע, ולפריט נוסטלגי שמוצג בגאווה למשפחה וחברים פעמים רבות.

היתרונות בעיצוב המקצועי של האלבומים הדיגיטלים שלנו:

בעידן שבו תוכנות חינמיות לעיצוב אלבומים דיגיטלים צצות כמו פטריות אחר הגשם, והתחרות בין החברות גורמת להוזלת מחירים דרסטית, למה כדאי לכם לשלם עבור העיצוב המקצועי שלנו?
התשובה שלנו היא- לא תמיד, ולא בכל מקרה כדאי לשלם עבור העיצוב !
בבואכם להפיק את אלבום הטיולים האחרון שלכם להודו, או את אלבום מסיבת יום ההולדת של תינוקכם בן השנה, היינו ממליצים לכם בכל לב, לפנות קצת מזמנכם העמוס, ולהכין לעצמכם ובעצמכם אלבום דיגיטלי בעלות הדפסה בלבד !

הערך המוסף בעיצוב מקצועי ניכר בעיקר כאשר אתם מבקשים להפיק אלבום לאירוע חגיגי במיוחד- יום הולדת עגוליום נישואין מיוחד (כמו חתונת כסף או זהב למשל), מסיבת פרישה של מנהל בכיר, בר/בת מצווה וכדומה. במקרים כאלו, היכולות של התוכנות החינמיות לעיצוב אלבומים, מתעמעמות לאור יכולותיה של התוכנה המקצועית היעודית לכך- הפוטושופ !

 • תיקון ורסטורציה של תמונות:
  הפקת אלבום דיגיטלי ליום הולדת עגול או יום נישואין, למשל, כרוכה בשימוש גם בתמונות הישנות- הלא דיגיטליות, שצולמו בחלקן לפני כמה עשרות שנים. היכולת המקצועית שלנו בתיקון ורסטורציה של התמונות, מחזירה להן פעמים רבות, את החיוניות והברק, הצבעים וקווי המיתאר, שבתוכנות החינמיות לא ניתן בשום אופן לקבל. בטיפול המקצועי שלנו בתמונות, אנו מאפשרים להן להאיר את ההיסטוריה שלנו, לעוד כמה עשרות שנים.
 • העשרת האלבום:
  עיצוב מקצועי של האלבום הדיגיטלי מאפשר הוספה של אלמנטים עיצוביים המעשירים מאוד את העיצוב של האלבום, ומוסיפים את חלקם לסיפור שאנו מספרים באמצעותו. הוספת אלמנטים מקצועיים של עיצוב אלבומים לא ניתנת לביצוע בתוכנות החינמיות, אלא בשימוש בפוטושופ בלבד.
 • מספרים סיפור:
  השילוב של טקסטים כתובים באלבום, עוזר לנו אף הוא בהפקת הסיפור האישי/הזוגי או המשפחתי של נושאי האלבום. לא כל אחד מאיתנו ניחן בכישורים הנדרשים להתבטא בכתב באופן קולע וקולח. העבודה המקצועית שלנו בעיצוב והפקת האלבום הדיגיטלי משלבת גם הוספת טקסטים ב- 3 סיגנונות אפשריים (כולל חריזה).
 • ארגון נכון של החומרים באלבום:
  ניסיון של מעל 6 שנים בתחום עיצוב האלבומים הדיגיטלים, לימד אותנו איך להפיק את המקסימום מהחומרים שלרשותנו, בלי להגזים וליצור אלבום ארוך מידי ! העין המקצועית שלנו תבחר את התמונות המתאימות ביותר לספר את הסיפור, בלי לחזור על עצמנו, ובלי לייגע את המעלעלים באלבום. עדיף קצר וקולע על פני ארוך וצולע.
 • גיוון ועניין:
  אפשרות הגיוון בעיצוב בתוכנות החינמיות הינה נמוכה, וניכרת במיוחד לאור אפשרויות העיצוב המגוונות שלנו בעיצוב המקצועי. כאנשי מקצוע אנו מבצעים התאמה בין סגנון העיצוב של העמוד, לבין החלק שלו בסיפור, והנושא עליו הוא מדבר, כך שהעיצוב נעשה חלק מהסיפור ! לא תמצאו אצלנו 2 עמודים, אפילו באותו נושא, המעוצבים באופן זהה באלבום !. גיוון כזה יוצר אצל הצופה חוויה אסתטית מרגשת.
 • מצגת:
  רק עיצוב בפלטפורמה של הפוטושופ מאפשר הפקת מצגת מרגשת המבוססת על האלבום הדיגיטלי המעוצב. באופן זה ניתן למנף את העיצוב המקצועי לטובת תוכנית המסיבה שאנו מכינים לאהובים עלינו.
 • חגיגיות:
  האפקט המצטבר של התמונות שעברו תיקון מקצועי, העושר אסתטי, הטקסטים הבנויים נכון, הארגון חכם של החומר, הגיוון בעיצוב וההפקה המקצועית של מצגת תואמת – משדר חגיגיות, השקעה, איכפתיות, ואהבה. בבואנו להעניק במתנה אלבום דיגיטלי מעוצב באופן מקצועי, האם לא זה מה שרצינו לתת?

תהליך הכנת האלבום הדיגיטלי המעוצב:

 • תחילתו של תהליך הפקת האלבום הדיגיטלי המעוצב הוא באיסוף, מיון והחלטה לגבי החומרים שיוכנסו לאלבום הדיגיטלי. אצלנו תוכלו לקבל יעוץ מלא ורעיונות לגבי החומרים אותם כדאי להכניס לאלבום. כמו כן אתם מוזמנים לקרוא את המאמר המספק טיפים שנצברו עם הניסיון, דבר העשוי לחסוך לכם טירחה בהמשך.
 • זה הזמן לקבלת החלטה משותפת לגבי סגנון האלבום הדיגיטלי, צורתו החיצונית, גודל הדפים, סוג הכריכה וכדומה. בהיותנו גורם מקצועי הקשור למיטב בתי הדפוס הקיימים בארץ בנושא הדפסת אלבומים דיגיטליים, אצלנו תוכלו לקבל יעוץ ומידע מלא על כל האפשרויות הקיימות כיום בשוק להדפסה דיגיטלית של האלבום. הניסיון הנצבר שלנו יאפשר לכם לבחור את האיכותי ביותר, בכל טווח מחירים.
 • ביצוע תחקיר בסיסי שמטרתו להכיר את נושא האלבום מקרוב, לצורך הפקת טקסטים אישיים ומרגשים אשר ילוו את עמודי האלבום המעוצבים, ויסייעו בסיפור. הניסיון הרב שצברנו בתחום מאפשר לנו לספק לכם טקסטים במבחר סגנונות- החל מסגנון דוקומנטרי, דרך סגנון קומי, וכלה בחריזה.
 • הכנת סקיצה ראשונית שמטרתה להגיע להחלטה סופית בנוגע לכמות העמודים באלבום הדיגיטלי, והתוכן של כל עמוד, לפני המעבר לשלב העיצוב של האלבום. כמות העמודים באלבום גמישה ומותאמת לצרכיכם – לפי אופי ואורך הסיפור אותו אתם מעוניינים לספר, כמות הצילומים שברשותכם, סגנון העיצוב ושיקולים תקציביים.
 • האלבומים הדיגיטליים מעוצבים בתוכנת הפוטושופ, בעיצוב מקצועי ויחודי. איננו עושים שימוש בתוכנות חינמיות לצורך העיצוב, ובכך אין לנו מגבלות כלשהן לגבי יכולות עיצוב ואפקטים מרגשים באלבום. העיצוב נעשה בתיאום איתכם והוא מושפע מטעמכם. העיצוב של האלבום הדיגיטלי כולל שימוש באלמנטים שמטרתם להעצים את המסר של העמוד בפרט, ושל האלבום בכלל.
 • כל התמונות הנדרשות לכך, עוברות תיקון ושידרוג (הדבר נכון במיוחד לגבי תיקון התמונות הישנות), במהלך תהליך עיצוב האלבום הדיגיטלי, כחלק בלתי נפרד מתהליך העבודה. אנו עושים מאמצים לתקן כל מה שניתן, על מנת להעניק לתמונות שלכם אורך חיים של עשרות שנים, במסגרת האלבום הדיגיטלי שאנו מפיקים.
 • לאחר אישור שלכם האלבום הדיגיטלי נשלח להדפסה דיגיטלית איכותית, בעותק בודד או מספר עותקים לפי בקשתכם, והם ערוכים וכרוכים כך שישמרו למשך שנים רבות.
 • לרשותכם מגוון גדול של כריכות לאלבום הדיגיטלי, החל מכריכות מעוצבות ומודפסות, וכלה בכריכות דמוי עור וכריכות בד מהודרות.
 • ניתן לשלב את הענקת האלבום הדיגיטלי המעוצב עם הקרנת מצגת תמונות מעוצבת במהלך האירוע ולהפוך את האירוע למרגש אף יותר (למאמר- אלבום דיגיטלי + מצגת במחיר של אחד וקצת…). ניתן לקבל את האלבום הדיגיטלי גם צרוב על CD , לצרכי הפקות עתידיות של אלבומים דיגיטלים נוספים.
 • בהפקת אלבום דיגיטלי + מצגת של 30 עמודים/שקפים ויותר, תקבלו במתנה את עיצוב ההזמנה לארוע .

רצוי להתחיל בהפקת האלבום דיגיטלי כחודש לפני מועד האירוע, זאת היות ובעיצוב האלבום הדיגיטלי מושקעת מחשבה רבה ויצירתיות.

דוגמאות לאלבומים דיגיטליים על פי סוג האירוע:

לנוחיותכם, ריכזנו דוגמאות של אלבומים על פי סוג האירוע. אתם מוזמנים להמשיך לגלוש, לראות דוגמאות ואפילו לאמץ רעיונות שיושמו כבר באלבומים דיגיטליים אחרים.

כל הדוגמאות וכל הרעיונות לאלבום דיגיטלי בעיצוב מקצועי כמתנה ליום הולדת
כל הדוגמאות וכל הרעיונות לאלבום דיגיטלי בעיצוב מקצועי כמתנה ליום הנישואין
כל הדוגמאות וכל הרעיונות לאלבום דיגיטלי בעיצוב מקצועי לבר או בת מצווה
כל הדוגמאות וכל הרעיונות לאלבום דיגיטלי בעיצוב מקצועי כמתנת פרידה או פרישה
כל הדוגמאות וכל הרעיונות לאלבום דיגיטלי בעיצוב מקצועי כמתנה לחתונה, לחינה או למסיבת רווקות
כל הדוגמאות וכל הרעיונות לאלבום דיגיטלי לתינוק / לילדים 

עיצוב תמונות באלבום דיגיטלי

 

 

 

 

 

לצפיה בדוגמאות נוספות של עמודים מתוך אלבומים דיגיטלים מעוצבים מארועים מסוגים שונים
לקבלת פרטים נוספים על אלבום דיגיטלי מעוצב  באופן מקצועי– צרו קשר  (בתיה 054-8041040)
מידע נוסף על אלבומי הנצחה וזכרון
למאמרים שילמדו אתכם איך להפיק אלבום דיגיטלי איכותי
חדש באתר- לוח עד בהתאמה ועיצוב מקצועי

אם אתם עדיין מתלבטים, האם זוהי המתנה הנכונה, או האם הגעתם למקום הנכון, אתם מוזמנים לקרוא על רשימת הפרוייקטים שלנו, הנמצאים ממש עכשיו בהכנה, או להתרשם ממה שלקוחות יקרים כתבו עלינו, בעיקבות השרות שקיבלו…

צרו קשר (בתיה 054-8041040)

  פדיקור מתנות   קורסים לצילום   ביזמקו- פתרונות מחשוב מתקדמים לעסקים, תמצאו מגוון מדפסות לייזר ומדפסות משולבות   דף הבית שלי