אודות תמונות סיפור אהבה

"תמונות – סיפור אהבה" הוקם בשנת 2007 מתוך הרצון לאפשר לאנשים לרגש את קרוביהם במזכרת ייחודית ובלתי נשכחת סביב נקודות מפתח משמעותיות בחייהם.

פעמים רבות בחיים, ובעיקר לרגל אירועים מיוחדים של הקרובים לנו, אנו מחפשים מתנה אישית, מקורית ומרגשת, שתישאר לעד ותבודל ממתנות אחרות. ב"תמונות- סיפור אהבה" אנו משלבים תשומת לב, מקוריות והמון אהבה על מנת להעניק לכם את המענה המושלם בכל הקשור בעיצוב תמונות:

 

לאורך השנים התמקצענו בתחומים שונים: צילום, עיצוב תמונות, כתיבה, עיצוב גרפי ועיצוב אלבומים דיגיטליים. המטרה שלנו היא להחיות ולהנציח את הסיפור האישי שלכם באמצעות שילוב מושקע של תמונות, עיצוב ייחודי ותכנים נוגעים ללב, היוצרים רצף סיפורי מרגש. אנו יוצרים עבורכם ואיתכם מתנה וחוויה בלתי נשכחת. תוכלו להפתיע את הקרובים לכם או לחילופין לשתפם בתהליך החווייתי של הפקת האלבום – מיון התמונות, העלאת זיכרונות, שיתוף באנקדוטות או קטעי ביוגרפיה, ואף שליפת חפצים ומזכרות המתקשרים לפרקי החיים הרלוונטיים.

ב"תמונות – סיפור אהבה" ניתן למצוא מתנה מתאימה לכל אדם ולכל אירוע – יום נישואיןבר מצווה / בת מצווה, יום הולדת עגול ומשמעותי, חתונה, פרישה לפנסיה או פרידה מעובד, יום הולדת לילד / תינוק, מתנות ליולדת ,ועוד.
מגוון המוצרים של "תמונות – סיפור אהבה" כולל אלבום דיגיטלי מעוצב, מצגת מעוצבת, ספר ברכות, אלבום דיגיטלי- "איחולים לבביים" , הזמנות מעוצבות, תמונת קולאז', סיפור חיים בספר אישי, תמונות על קנבס בעיצובים מרהיבים ועוד.
המוצרים מבית "תמונות סיפור אהבה" מאפשרים הנצחת הנוסטלגיה וההיסטוריה המשפחתית.
האלבומים הדיגיטליים והמוצרים הנוספים של "תמונות – סיפור אהבה" זוכים להפוך למזכרות החשובות והמרגשות ביותר בכל אירוע, ולפריט נוסטלגי המוצג בגאווה למשפחה וחברים למשך שנים רבות.

לנוחיותכם, בחרתי לחלוק איתכם את ניסיוני העשיר בתחום עיצוב תמונות והפקת האלבומים הדיגיטליים, לא רק בהעשיה והפקה שלהם, אלא גם בעקרונות ובתובנות המנחות אותי בהפקת אלבום דיגיטלי , ספר אישי או מצגת. פרטים מלאים על  " להפיק את המקסימום מהאלבום המשפחתי" ועל העקרונות הבסיסיים בתהליך ההפקה של אלבום דיגיטלי, תוכלו לקרוא בעמוד :הכל אודות עיצוב אלבומים ומצגות

אם אתם עדיין מתלבטים, האם זוהי המתנה הנכונה, או האם הגעתם למקום הנכון, אתם מוזמנים לקרוא על רשימת הפרוייקטים שלנו, הנמצאים ממש עכשיו בהכנה, או להתרשם ממה שלקוחות יקרים כתבו עלינו, בעיקבות השרות שקיבלו…

הסיפור הזה יכול להיות…. הסיפור שלכם!    צרו קשר (בתיה 054-8041040)

שלכם,
בתיה פארן-ניסני

Google+